خانه / اخبار / آمادگی کامل استان گلستان برای مبادله تجربیات سامانه تهک با دیگراستان های کشور

آمادگی کامل استان گلستان برای مبادله تجربیات سامانه تهک با دیگراستان های کشور

آمادگی کامل استان گلستان برای مبادله تجربیات سامانه تهک با دیگراستان های کشور

نشست کمیته راهبردی تهک هواشناسی گلستان صبح امروز دوشنبه پنجم شهریور ماه به ریاست نوربخش داداشی مدیر کل استان ، مسئول و دبیران محصولات مختلف و روسای ایستگاههای فعال در این زمینه در محل سالن کنفرانس هواشناسی گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان ، داداشی مدیر کل استان کسب رتبه تهک استان در ارزیابی سه ماهه اول سال و همینطور ثبت نام قریب به بیست هزار نفر از کاربران استان در سامانه تهک را نتیجه حس همدلی و زحمات مجموعه هواشناسی استان دانست و افزود: برگزاری دیسکاشن های هواشناسی کشاورزی در شهرستانهای گنبد کاوس، علی آباد و بندرگزکه از سال گذشته آغاز شده استان را فراتر از برنامه عملیاتی تهک قرار داده و با برنامه ریزی های لازم بزودی این امر در شهرستان کلاله نیز محقق خواهد شد.

داداشی در ادامه گفت: بر اساس بند 12 دستور العمل اجرایی سامانه تهک برای مبادله اطلاعات با استان های دیگر آمادگی کامل داریم کما اینکه اخیرا” کارشناسان تهک استان سمنان از نزدیک با فعالیت ها و اقدامات استان گلستان آشنا شدند.

این مقام مسئول از تصویب وظایف لایه سوم تهک در آینده ای نزدیک خبر داد و اظهار امیدواری نمود که با تعیین وظایف کارشناسان همدیدی نتایج فعالیت سامانه تهک به شکل مطلوب تری حاصل گردد .

بررسی مجدد

حضور هواشناسی استان گلستان در اولین کنفرانس ملی راهکارهای توسعه پیشرفته استان

چاپ/خروجی صفحهحضور هواشناسی استان گلستان در اولین کنفرانس ملی راهکارهای توسعه پیشرفته استان اداره کل …