خانه / اخبار / اقدام ویژه اداره کل هواشناسی استان گلستان بمناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار

اقدام ویژه اداره کل هواشناسی استان گلستان بمناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار

🌷 اقدام ویژه اداره کل هواشناسی استان گلستان بمناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار

🌷 نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی استان گلستان بمناسبت گرامیداشت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار با حضور در منزل همکار محترم همدیدی بندرترکمن محمد رزم آرا از دو فرزند بیمار وی عیادت و دلجویی نمود.

🌷به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان؛ در این بازدید که رئیس روابط عمومی؛ رئیس اداره هواشناسی بندر ترکمن و تعدادی از بانوان اداره کل نیز حضور داشتند؛ داداشی مدیر کل استان گفت: بمناسبت گرامیداشت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار برای عیادت و دیدار با شما همکار گرامی و خانواده و همسر محترم اینجا حضور یافتیم تا از نزدیک از پرستاری همسر گرامیتان که با توجه به عدم حضور شما در روزها و شبها که در امر کشیک مشارکت مینمایید از زحماتی که برای فرزندان خود متحمل میشوید تشکر و قدردانی نماییم.

داداشی همچنین گفت: خانواده های همکارانی مثل شما که دارای فرزندان بیماری خاص هستند نیازمند حمایت از طرف اداره هستند و بنده در دیدار آتی خود با رئیس محترم سازمان سرکار خانم تاجبخش این موضوع را مطرح و قطعا از هر گونه اقدام و حمایت در استان دریغ نخواهم نمود.

در ادامه محمد رزم آرا کارشناس همدیدی بندر ترکمن از حضور و زحمات مدیر کل استان و عیادت از فرزندان بیمار خود تشکر و قدردانی نموده و مسائل و مشکلات خود را در این زمینه بیان نمود و در پایان به همسر فداکار وی و فرزندان هدایایی به رسم یاد بود تقدیم شد.

بررسی مجدد

پیام تبریک مدیرکل هواشناسی استان گلستان به مناسبت عید سعید قربان

چاپ/خروجی صفحهپیام تبریک مدیرکل هواشناسی استان گلستان به مناسبت عید سعید قربان با فرارسیدن عید …

Font Resize