خانه / اخبار / امضاء تفاهم نامه همکار های دوجانبه بین هواشناسی و سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان

امضاء تفاهم نامه همکار های دوجانبه بین هواشناسی و سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان

امضاء تفاهم نامه همکار های دوجانبه بین هواشناسی و سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان

اداره‌کل هواشناسی و سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان در راستای ایجاد ، گسترش ، همفکری و بهره گیری از توانمندی های اجرایی ، علمی و فنی پیرامون توسعه هواشناسی کشاورزی به منظور آگاهی بهره برداران و افزایش سطح تولید محصولات کشاورزی و پیشرفت روستاها  تفاهم نامه همکاری امضاء نمودند.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان گلستان ، اداره‌کل هواشناسی و سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان در راستای ایجاد ، گسترش ، همفکری و بهره گیری از توانمندی های اجرایی ، علمی و فنی پیرامون توسعه هواشناسی کشاورزی به منظور آگاهی بهره برداران و افزایش سطح تولید محصولات کشاورزی و پیشرفت روستاها  تفاهم نامه همکاری امضاء نمودند.

از موضوعات مهم این تفاهم نامه میتوان به توانمندسازی دانش آموختگان بخش کشاورزی در حوزه هواشناسی کشاورزی،ایجاد زمینه های لازم بسط و توسعه اختراعات و نوآوری ، اجرای پروژه های مشترک ، برگزاری نشست ها ، سمینارها ، کارگاه های آموزشی و انتشار کتب و مقالات مشترک و تبادل تجربیات حرفه ای و استفاده از ظرفیت ها و بسترهای ارتباطی متقابل و ….. اشاره نمود.

مدت این تفاهم نامه از تاریخ امضاء دو سال بوده و تمدید و ادامه فعالیت ، بازنگری ، اصلاح و یا تغییرات اساسی در آن با توافق نمایندگان و بالاترین مقام اجرایی انجام میشود.

بررسی مجدد

برگزاری دوره آموزشی ” تحلیل داده های هواشناسی و کاربرد آن در کشاورزی ” در گلستان

چاپ/خروجی صفحهبرگزاری دوره آموزشی ” تحلیل داده های هواشناسی و کاربرد آن در کشاورزی ” …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.