خانه / اخبار / اهداء خون، اهداء زندگی و شکرانه به جای آوردن نعمت سلامتی است

اهداء خون، اهداء زندگی و شکرانه به جای آوردن نعمت سلامتی است

اهداء خون، اهداء زندگی و شکرانه به جای آوردن نعمت سلامتی است

به مناسبت چهل و ششمین سالروز تاسیس سازمان انتقال خون ایران و نهم مرداد روز ملی اهداء خون مدیرکل هواشناسی استان گلستان به همراه جمعی از مسئولین و کارکنان خون اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان گلستان ، نوربخش داداشی مدیرکل هواشناسی گلستان به همراه جمعی از کارکنان و مسئولین این اداره کل به مناسبت گرامیداشت چهل و ششمین سالروز تاسیس سازمان انتقال خون ایران و هفته اهداء خون که امسال تحت عنوان ” هفت روز عشق و زندگی ” نامگذاری شده، نهم مرداد ماه با حضور درمرکز جامع اهداء خون استان خونشان را به بیماران نیازمند اهداء کردند.

داداشی مدیر کل هواشناسی استان دردیداری که با دکتر بنی عقیل مدیر کل انتقال خون استان درسالروز تاسیس سازمان انتقال خون و روز ملی اهدای خون داشت این روز را به کارکنان زحمتکش دراین اداره کل تبریک گفت و افزود:

اهداء خون به نوعی اهداء زندگی به همنوع است و شکرانه به جای آوردن نعمت سلامتی، اهداء خون است.

وی با بیان اینکه افزایش سطح مشارکت و آگاهی مردم جامعه جهت شرکت در امر خداپسندانه اهدای خون قابل تقدیر است، گفت:

اهداء خون امری مهم در نجات جان بیماران نیازمند است و این امر علاوه بر اجر اخروی، باعث افزایش روحیه مردم دوستی نیز خواهد بود.

گفتنی است قبل از اهدای خون، توسط مدیرکل هواشناسی استان با اهداء شاخه گل از کارکنان و دیگر اهدا، کنندگان خون در مرکز جامع اهداء خون استان تجلیل شد.

بررسی مجدد

فرماندار مراوه تپه برای انجام هرگونه همکاری با هواشناسی دراجرای طرح های هشدار منطقه ای اعلام آمادگی کرد

چاپ/خروجی صفحهفرماندار مراوه تپه برای انجام هرگونه همکاری با هواشناسی دراجرای طرح های هشدار منطقه …

Font Resize