خانه / اخبار / اولین برف زمستانی در سطح شهرهای استان در راه است

اولین برف زمستانی در سطح شهرهای استان در راه است

اولین برف زمستانی در سطح شهرهای استان در راه است

نشست پیش آگاهی و کمیته بحران هواشناسی استان گلستان صبح امروز چهارشنبه 4 بهمن ماه در مرکز پایش و پیش بینی استان به ریاست نوربخش داداشی مدیر کل استان و با حضور سایر اعضاء برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان ، در این نشست سمیه ملاحی کارشناس مسئول گروه پیش بینی و صدور پیش آگاهی های جوی استان با توجه به تحلیل آخرین نقشه ها و الگوهای پیش یابی هوا گفت :  از روز پنجشنبه مورخه 5/11/96  استان گلستان تحت تاثیر جریانات شمالی قرار می گیردکه پیامد آن  کاهش تدریجی دما  و در بعضی از ساعات افزایش ابر خواهد بود. از اواسط روز شنبه مورخ 7/11/96  تا روز دوشنبه مورخه 9/11/96 با تقویت جریانات سرد شمالی،برای مناطق مختلف استان، بارش باران، وزش موقتی بادشدید،در ارتفاعات بارش برف و در برخی از مناطق  تشکیل مه پیش بینی می شود. در روز یکشنبه با تداوم کاهش دما، علاوه برنواحی کوهستانی بارش برف در بیشتر مناطق شهری استان روی خواهد داد ، همچنین دمای هوا از امروز تا صبح سه شنبه مورخه 10/11/96 ،  بین 13 تا 16 درجه کاهش خواهد داشت. با توجه به موارد مذکور، در روز شنبه اختلال در تردد  جاده های کوهستانی و در روز یکشنبه در جاده های مواصلاتی استان پیش بینی و طی این مدت دریا نیز مواج می باشد.

در پایان این نشست پس از بحث و بررسی اعضای کمیته مقرر شد مراتب طی اطلاعیه جوی به مبادی ذیربط  و عموم مردم اطلاع رسانی گردد.

بررسی مجدد

بازدید کارشناسان دفتر راه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از هواشناسی گلستان

چاپ/خروجی صفحهبازدید کارشناسان دفتر راه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از هواشناسی گلستان تیمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.