خانه / اخبار / برنامه ریزی کوتاه مدت و عملیاتی برای همه بخشها در راس امور باشد

برنامه ریزی کوتاه مدت و عملیاتی برای همه بخشها در راس امور باشد

برنامه ریزی کوتاه مدت و عملیاتی برای همه بخشها در راس امور باشد

نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی گلستان در اولین جلسه شورای اداری و برنامه ریزی استان بر برنامه ریزی کوتاه مدت و عملیاتی برای همه بخشها تاکید نمود.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان ، اولین نشست شورای اداری و برنامه ریزی استان به ریاست داداشی مدیر کل ، معاونین ، مشاورین و روسای ستادی صبح امروز سه شنبه 7/1/97 در دفتر مدیر کل استان تشکیل شد.

داداشی مدیر کل استان ضمن تبریک پیشاپیش ولادت حضرت امام محمد تقی (ع) و ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر گفت : علیرغم تمامی مشکلات موجود سال خوب و موفقیت آمیزی را پشت سر گذاشتیم و کسب این موفقیتها را نتیجه تلاش ، همت و حس همدلی تمامی همکاران دانسته و تاکید نمود :

برای حفظ و تداوم این موفقیتها در سال جاری نیز با برنامه ریزی خاص و مدون و حس مسئولیت بیشتر در انجام وظایف محوله باید پیش برویم و بدین منظور لازم است تا با انجام برنامه ریزی کوتاه مدت و عملیاتی و بررسی دستاوردها و موانع و مشکلات احتمالی در پایان هر ماه با تهیه گزارشات و ارائه آن امورات را به سرانجام برسانیم.

داداشی در ادامه گفت : در بخش پیش بینی گسترش جلسات محورهای مختلف فعالیت تهک ، برگزاری دیسکاشن ها با استفاده از بستر وب کنفرانس و مشارکت تمامی ایستگاهها انجام و در زمینه برنامه های آموزشی نیز صرفه و صلاح در نظر گرفته شود و ماموریتها نیز هدفمند تر شده و سازو کارهای آن در اعزام کارکنان شفاف تر شود.

وی افزود : در امورات مربوط به فناوری اطلاعات که با مشارکت شرکت های طرف قرار داد انجام می شود ریز امورات بصورت شفاف قید شده و نسبت به حذف خدماتی که مازاد و در راستای وظایف بخش فناوری باشد اقدام لازم صورت پذیرد.

داداشی در عین حال بر بازسازی و تعیین تکلیف ایستگاههای اقلیم شناسی و ساماندهی ایستگاههای باران سنجی تاکید نمود.

مدیر کل هواشناسی در بخش اداره توسعه منابع و نیروی انسانی نیز گفت : لازم است برای هر اداره شهرستان و ستاد یک پرونده دریافت و پرداخت و انجام هزینه ها را داشته باشیم و در مجموع در تمامی موارد فوق در پایان هر ماه گزارش تحقق و یا عدم تحقق برنامه ها را ارائه تا موانع و مشکلات احتمالی بررسی و نتیجه مطلوب حاصل گردد.

در ادامه جلسه گزارشات فعالیت بخشهای مختلف فنی ، پیش بینی ، پایش ، اداری ، مالی ، IT  ، از سوی روسای ستادی حاضر در جلسه ارائه و مسائل و مشکلات موجود مورد بحث و بررسی قرار گرفت و راهکارهای لازم ارائه گردید.

بررسی مجدد

تقدیرمعاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان از مدیر کل هواشناسی استان

چاپ/خروجی صفحهتقدیرمعاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان از مدیر کل هواشناسی استان معاونت سیاسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.