خانه / اخبار / برگزاری اولین جلسه شورای اداری هواشناسی استان گلستان

برگزاری اولین جلسه شورای اداری هواشناسی استان گلستان

برگزاری اولین جلسه شورای اداری هواشناسی استان گلستان

اولین جلسه شورای اداری هواشناسی استان گلستان در سال جدید صبح امروز شنبه مورخه 23/2/96 به ریاست نوربخش داداشی مدیر کل استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان گلستان ، اولین جلسه شورای اداری هواشناسی استان گلستان در سال جدید صبح امروز شنبه مورخه 23/2/96 به ریاست نوربخش داداشی مدیر کل استان در محل سالن کنفرانس هواشناسی گلستان برگزار شد.

داداشی مدیر کل استان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت : علیرغم تمامی مشکلات موجود سال خوب و موفقیت آمیزی را پشت سر گذاشتیم و ضمن تبریک مجدد کسب رتبه های برتر استان گلستان در بیشتر ارزیابی های سازمانی ( سال 95 ) و کسب مقام تخست در بین استانهای کشور را نتیجه تلاش ، همت و حس همدلی تمامی همکاران دانسته و تاکید نمود :

برای حفظ و تداوم این موفقیتها در سال جاری نیز با برنامه ریزی خاص و مدون و حس مسئولیت بیشتر در انجام وظایف محوله باید پیش برویم و از هرگونه حرکت فرد محور در سیستم جلوگیری نموده و با هدف خدمت دست به دست هم داده و امورات را به سرانجام برسانیم.

داداشی افزود : یکی از اهداف عمده در برنامه های کاری شفاف سازی امورات است و از همه همکارانی که صادقانه وظایف خود را انجام میدهند تشکر و قدردانی نموده و در زمینه اطلاع رسانی های لازم برای کاربران مختلف نیز که از اهمیت بالایی برخوردار است ابراز رضایت نمود.

وی گفت : از جمله مسائل مهم دیگر بحث صرفه جویی در بخشهای مختلف است که ما را در رسیدن به اهداف سازمانی یاری می نماید و تمام تلاش ما حفظ جایگاه هواشناسی بصورت ویژه در استان است که خوشبختانه مسئولین ارشد استانی نیز از عملکرد مطلوب هواشناسی استان رضایت کامل دارند.

در ادامه جلسه گزارشات فعالیت بخشهای مختلف فنی ، پیش بینی ، پایش ، اداری ، مالی ، IT  ، از سوی روءسای ستادی حاضر در جلسه ارائه و مسائل و مشکلات موجود مورد بحث و بررسی قرار گرفت و راهکارهای لازم ارائه گردید.

در پایان جلسه داداشی مدیر کل استان تاکید نمود که کلیه همکاران و خانواده های محترم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در 29 اردیبهشت ماه سالجاری حضوری فعال و پر رنگ در پای صندوق های رای داشته باشند.

بررسی مجدد

برگزاری کارگاه آموزشی سامانه تهک با حضور دهیاران در سیجوال بندرترکمن

چاپ/خروجی صفحهبرگزاری کارگاه آموزشی سامانه تهک با حضور دهیاران در سیجوال بندرترکمن کارگاه اموزشی معرفی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.