خانه / اخبار / برگزاری دوره آموزشی آشنایی با حقوق شهروندی در نظام اداری کشور در هواشناسی گلستان

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با حقوق شهروندی در نظام اداری کشور در هواشناسی گلستان

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با حقوق شهروندی در نظام اداری کشور در هواشناسی گلستان

دوره آموزشی آشنایی با حقوق شهروندی در نظام اداری کشورصبح امروز یکشنبه مورخه 1/5/96 با حضور نوربخش داداشی مدیر کل و سایر کارکنان در محل سالن کنفرانس هواشناسی گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان ، در راستای تحقق منشور حقوق شهروندی ابلاغی از سوی ریاست محترم جمهور و حقوق اساسی ملت ایران و به منظور آشنایی و ارتقاء سطح آگاهی و شناخت مدیران وکارکنان به حقوق شهروندی و نیز افزایش تعهد و التزام مسئولان و کارگزاران دولت نسبت به صیانت از حقوق شهروندی آحاد مردم در نظام اداری بطور خاص ،  دوره های اموزشی “منشور حقوق شهروندی و “حقوق شهروندی در نظام اداری کشور” با حضور نمایندگان سازمان برنامه و بودجه استان ( آقای کاویانی به عنوان مدرس و خانم حسینی به عنوان ناظر آموزش ) در هواشناسی گلستان برگزار شد.

شرکت کنندگان در این دوره آموزشی با سرفصلهای منشور حقوق شهروندی ، تصویبنامه حقوق شهروندی در نظام اداری ، بخشنامه های آموزش حقوق شهروندی ، طرح کلی آموزش مدیران و کارکنان دولت در زمینه حقوق شهروندی ونکات لازم الرعایه در این زمینه آشنا شدند.

بررسی مجدد

سجادی مدیر کل مدیریت بحران گلستان : از استانهای حادثه خیز کشور هستیم و باید فرهنگ عمومی در کاربرد اطلاعات هواشناسی را بالا ببریم

چاپ/خروجی صفحهسجادی مدیر کل مدیریت بحران گلستان : از استانهای حادثه خیز کشور هستیم و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.