خانه / اخبار / برگزاری سومین جلسه شورای اداری هواشناسی گلستان در سال جاری

برگزاری سومین جلسه شورای اداری هواشناسی گلستان در سال جاری

برگزاری سومین جلسه شورای اداری هواشناسی گلستان در سال جاری

سومین نشست شورای اداری هواشناسی گلستان’ به ریاست نوربخش داداشی مدیر کل استان و با حضور معاون فنی و شبکه’ حراست و دیگر روسای ستادی صبح امروز شنبه ۱۴۰۰/۴/۵ در محل سالن کنفرانس هواشناسی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان’ در ابتدای این نشست دبیر جلسه مصوبات جلسه قبل را یادآوری نموده و هر کدام از حاضرین در جلسه از اقدامات حوزه فعالیت خود گزارش لازم را ارائه نمودند.

از مهمترین اقدامات انجام شده در مجموع میتوان از حفظ رتبه پایش در کشور’ نصب و عملیاتی ایستگاه اتوماتیک شهرستان آق قلا’ تعویض جعبه اسکرین اقلیم شناسی خیرخواجه’ نصب بسترهای وایرلس تعدادی از ایستگاهها و ادامه روند آن تا تکمیل این پروژه’ پیگیری اعتبارات جاری و عمرانی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی’ صدور احکام جدید همکاران’ تجهیز و بروز رسانی تعدادی از ایستگاهها و پروژه رنگ آمیزی کلی نرده ها و بهسازی اداره هواشناسی مراوه تپه بود.

نوربخش داداشی مدیر کل استان در پایان’ اقدامات انجام شده در حوزه های مختلف را شایسته تقدیر و تشکر دانست و در خصوص موانع و مشکلات مطرح شده راهکارهای اجرایی و دستورات لازم را صادر نموده و بر ادامه روند امورات بر اساس برنامه عملیاتی اداره کل در سال ۱۴۰۰ تاکید نمود.

بررسی مجدد

سخنرانی علمی با موضوع محصولات رادار و کاربردهای آن درهواشناسی گلستان

چاپ/خروجی صفحه🔹سخنرانی علمی با موضوع محصولات رادار و کاربردهای آن درهواشناسی گلستان 🔹 سخنرانی علمی …

Font Resize