خانه / اخبار / برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دولت و تقدیر از کارشناسان تحول اداری هواشناسی گلستان

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دولت و تقدیر از کارشناسان تحول اداری هواشناسی گلستان

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دولت و تقدیر از کارشناسان تحول اداری هواشناسی گلستان

در پی معرفی هواشناسی استان به عنوان دستگاه اجرایی برتر استانی در جشنواره شهید رجایی نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی استان از روسا و کارشناسان فعال در عرصه تحول اداری تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان ، هم زمان با آخرین روز از گرامیداشت هفته دولت مراسمی به همین منظور صبح امروز چهارشنبه 8/6/96 با حضور نوربخش داداشی  و سایر کارکنان در سالن کنفرانس هواشناسی استان برگزار شد.

داداشی در این جلسه ضمن تبریک مجدد روز کارمند و گرامیداشت هفته دولت پیشاپیش عید سعید قربان را به همه کارکنان تبریک گفته و برای آنان و خانواده های محترمشان آرزوی توفیق نمود.

داداشی گفت : معرفی هواشناسی استان به عنوان یکی از دستگاههای اجرایی برتر موجب رضایت خاطر مجموعه هواشناسی استان بوده و این امر را نتیجه تلاش کلیه کارکنان در بخشهای ستادی و عملیاتی دانست و افزود :

رسیدن به چنین جایگاهی در استان موجب میشود تا با تلاش مضاعف در عرصه خدمت رسانی بهینه به آحاد جامعه تلاش نماییم و این نیز میسر نمیشود مگر با تقویت حس همدلی و تعامل بین همکاران و در پایان این مراسم  از روسا و کارشناسان فعال در عرصه تحول اداری با اهدا لوح تقدیر و هدیه تشکر و قدردانی به عمل آمد.   

بررسی مجدد

برگزاری کارگاه آموزشی سامانه تهک با حضور دهیاران در سیجوال بندرترکمن

چاپ/خروجی صفحهبرگزاری کارگاه آموزشی سامانه تهک با حضور دهیاران در سیجوال بندرترکمن کارگاه اموزشی معرفی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.