خانه / اخبار / برگزاری کارگاه آموزشی « مدیریت سبز » در هواشناسی استان گلستان

برگزاری کارگاه آموزشی « مدیریت سبز » در هواشناسی استان گلستان

برگزاری کارگاه آموزشی « مدیریت سبز » در هواشناسی استان گلستان

کارگاه آموزشی مدیریت سبز بر اساس تقویم آموزشی عملیاتی هواشناسی استان صبح امروز چهارشنبه ۹۷/۴/۲۷ در محل سالن کنفرانس هواشناسی و با حضور نوربخش داداشی مدیر کل استان و کلیه کارکنان و نمایندگان مدیریت سبز دستگاههای اجرایی متولی این امر شامل محیط زیست ٬ شرکت های آب و فاضلاب ٬ برق ٬ گاز و مدیریت پسماند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان گلستان ٬ در ابتدا داداشی مدیر کل استان ضمن تقدیر و تشکر از نمایندگان دستگاه‌های اجرایی مدیریت سبز گفت :

با توجه به تغییرات اقلیمی بوجود آمده و اثرات آن در بخش های مختلف رویکرد کلی به سمت مدیریت سبز و رعایت و مدیریت مصارف در بخش های مختلف اجتناب ناپذیر است.

در ادامه نماینده محیط زیست هواشناسی را از دستگاههای پیشرو به جهت  برگزاری کارگاه دانست و افزود: یکی از مسائل مهم و روز جهان حفظ محیط زیست است.

در ادامه شرکت کنندگان در این کارگاه با مسائلی همچون کاهش هزینه ها و بهره وری بیشتر و حفظ محیط زیست برای آیندگان ٬ نحوه صحیح و مدیریت  مصرف وبهره برداری و استفاده بهینه از انرژی در بخش های مختلف آب ٬ برق ٬ گاز و پسماندها واثرات آنها و اقدام در جهت اطلاع رسانی به آحاد جامعه در جهت رعایت صرفه جویی و سایر اقدامات لازم در این خصوص آشنا شدند.

بررسی مجدد

حضور هواشناسی استان گلستان در اولین کنفرانس ملی راهکارهای توسعه پیشرفته استان

چاپ/خروجی صفحهحضور هواشناسی استان گلستان در اولین کنفرانس ملی راهکارهای توسعه پیشرفته استان اداره کل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.