خانه / اخبار / برگزاری کارگاه آموزشی و معرفی سامانه تهک در بخشداری مرکزی بندر ترکمن

برگزاری کارگاه آموزشی و معرفی سامانه تهک در بخشداری مرکزی بندر ترکمن

برگزاری کارگاه آموزشی و معرفی سامانه تهک در بخشداری مرکزی بندر ترکمن

کارگاه آموزشی و معرفی سامانه تهک برای دهیاران ( لایه چهارم تهک ) بخش مرکزی بندرترکمن با حضور بخشدار مرکزی ، دهیاران و تعدادی از کارشناسان مدیریت کشاورزی و سایر ادارات روز شنبه 25/5/97 در محل سالن کنفرانس بخشداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان ، در راستای برنامه عملیاتی و با هماهنگی های انجام شده ، معرفی سامانه تهک برای لایه چهارم در امر اطلاع رسانی و استفاده بهینه از این پتانسیل در بخشداری مرکزی بندر ترکمن برگزار شد.

محمدرضا رحمن نیا معاون توسعه و پیش بینی و مسئول سامانه تهک استان حاضرین در این کارگاه را با خدمات توسعه هواشناسی کاربردی (تهک) ، اهمیت ارزش اقتصادی داده های و اطلاعات هواشناسی در بخش های مختلف علی الخصوص در بخش کشاورزی وکاهش هزینه های تولید و افزایش عملکرد محصولات با بکارگیری این اطلاعات و نحوه ثبت نام در سامانه کشوری Tahak.irimo.ir جهت بهره وری و خدمات رسانی بهینه به آنان آشنا نمود.
در پایان بخشدار و دهیاران بخش مرکزی بندر ترکمن خواستار برگزاری نشست مشترک با حضور کشاورزان شده و مقرر گردید ثبت نام کشاورزان و سایرکاربران در سامانه تهک ضمن اطلاع رسانی لازم از طریق دهیاران با همکاری اداره هواشناسی بندرترکمن صورت پذیرد.

بررسی مجدد

حضور هواشناسی استان گلستان در اولین کنفرانس ملی راهکارهای توسعه پیشرفته استان

چاپ/خروجی صفحهحضور هواشناسی استان گلستان در اولین کنفرانس ملی راهکارهای توسعه پیشرفته استان اداره کل …