خانه / اخبار / برگزاری کارگاه آموزشی و معرفی سامانه تهک در بخشداری مرکزی بندر ترکمن

برگزاری کارگاه آموزشی و معرفی سامانه تهک در بخشداری مرکزی بندر ترکمن

برگزاری کارگاه آموزشی و معرفی سامانه تهک در بخشداری مرکزی بندر ترکمن

کارگاه آموزشی و معرفی سامانه تهک برای دهیاران ( لایه چهارم تهک ) بخش مرکزی بندرترکمن با حضور بخشدار مرکزی ، دهیاران و تعدادی از کارشناسان مدیریت کشاورزی و سایر ادارات روز شنبه 25/5/97 در محل سالن کنفرانس بخشداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان ، در راستای برنامه عملیاتی و با هماهنگی های انجام شده ، معرفی سامانه تهک برای لایه چهارم در امر اطلاع رسانی و استفاده بهینه از این پتانسیل در بخشداری مرکزی بندر ترکمن برگزار شد.

محمدرضا رحمن نیا معاون توسعه و پیش بینی و مسئول سامانه تهک استان حاضرین در این کارگاه را با خدمات توسعه هواشناسی کاربردی (تهک) ، اهمیت ارزش اقتصادی داده های و اطلاعات هواشناسی در بخش های مختلف علی الخصوص در بخش کشاورزی وکاهش هزینه های تولید و افزایش عملکرد محصولات با بکارگیری این اطلاعات و نحوه ثبت نام در سامانه کشوری Tahak.irimo.ir جهت بهره وری و خدمات رسانی بهینه به آنان آشنا نمود.
در پایان بخشدار و دهیاران بخش مرکزی بندر ترکمن خواستار برگزاری نشست مشترک با حضور کشاورزان شده و مقرر گردید ثبت نام کشاورزان و سایرکاربران در سامانه تهک ضمن اطلاع رسانی لازم از طریق دهیاران با همکاری اداره هواشناسی بندرترکمن صورت پذیرد.

بررسی مجدد

برگزاری دوره آموزشی ” تحلیل داده های هواشناسی و کاربرد آن در کشاورزی ” در گلستان

چاپ/خروجی صفحهبرگزاری دوره آموزشی ” تحلیل داده های هواشناسی و کاربرد آن در کشاورزی ” …