خانه / اخبار / تبیین برنامه های سال جدید در اولین جلسه عمومی مدیرکل و کارکنان هواشناسی گلستان

تبیین برنامه های سال جدید در اولین جلسه عمومی مدیرکل و کارکنان هواشناسی گلستان

تبیین برنامه های سال جدید در اولین جلسه عمومی  مدیرکل و کارکنان هواشناسی گلستان

اولین جلسه عمومی نور بخش داداشی مدیرکل و کارکنان هواشناسی گلستان در سال جدید صبح امروز سه شنبه چهاردهم فروردین ماه در محل سالن کنفرانس هواشناسی گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان ، در این نشست که با تلاوت آیاتی از قرآن مجید آغاز شد ، داداشی در ابتدای سخنان خود ضمن ادای احترام به تمامی شهدا وآرزوی توفیق برای همه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت : برنامه ریزی در کلیه امورات و روند آنها در سال گذشته باعث دستیابی به موفقیتهای خوبی برای استان شد و اظهار امیدواری نمود که در سال جاری نیز با برنامه ریزی مطلوب این موفقیتها تداوم یابد.

وی در ادامه  افزود: روند رو به رشد خدمات و حضور هواشناسی استان در عرصه های مختلف مانند کشاورزی ، راه ، شیلات و …. همانطور که دکتر هاشمی استاندار گلستان در روز جهانی هواشناسی عنوان نمودند وظایف ما را سنگین تر میکند و این میسر نمیشود مگر با تلاش مضاعف و تقویت حس همدلی بین کارکنان و همگام بودن با سیستم مدیریتی که همان مدیریت همگانی و مشورتی است.

داداشی همچنین گفت : نظم و انضباط کاری و برنامه ریزی و حرکت با برنامه بسیار حائز اهمیت است  و در سال جاری لازم است اجرای دوره های آموزشی با نیاز سنجی و مصوبه کمیته مربوطه صورت پذیرد و دورنمایی از نحوه فعالیت معاونت های فنی و شبکه ایستگاهها ، معاونت توسعه و پیش بینی و اداره توسعه و منابع نیروی انسانی و انجام امور مالی و اداری را ارائه نمود و خواستار حرکت کلیه بخشها با برنامه ریزی عملیاتی بر مبنای استراتژی مدیریتی شده وبر هدفمند شدن انجام ماموریت ها و انجام صرفه جویی های لازم تاکید نمود.

در پایان این نشست برنامه پرسخ و پاسخ مطرح و ابهامات لازم توسط مدیر کل استان روشن و راهکارهای لازم ارائه شد.  

بررسی مجدد

حضور هواشناسی استان گلستان در اولین کنفرانس ملی راهکارهای توسعه پیشرفته استان

چاپ/خروجی صفحهحضور هواشناسی استان گلستان در اولین کنفرانس ملی راهکارهای توسعه پیشرفته استان اداره کل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.