خانه / اخبار / تقدیر سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان از کارگروه دیسکاشن هواشناسی کشاورزی گلستان

تقدیر سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان از کارگروه دیسکاشن هواشناسی کشاورزی گلستان

تقدیر سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان از کارگروه دیسکاشن هواشناسی کشاورزی گلستان

حبیب اله حسام سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان با اهدائ لوح تقدیر در جلسه مشترک با نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی از کمیته دیسکاشن هواشناسی کشاورزی گلستان تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان ، صبح امروز یکشنبه 4/4/96 جلسه ای با حضور حبیب اله حسام سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی و نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی استان و اعضاء کمیته هواشناسی کشاورزی در محل هواشناسی گلستان برگزار گردید.

در ابتدا حسام سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان به نتایج بسیار ارزنده و مفید توصیه های جلسات دیسکاشن هواشناسی کشاورزی  برای کاربران اشاره نموده و افزود: استفاده از توصیه ها و پیش بینی های وضعیت جوی در فرایند تولیدات کشاورزی باعث افزایش تولید خواهد شد ضمن اینکه از مصرف بی رویه کود و سم در کشاورزی جلوگیری می کند و هزینه های  تولید را کاهش می دهد .

در ادامه جلسه داداشی مدیر کل هواشناسی نیز از حضور مستمر و فعال کارشناسان جهاد کشاورزی در جلسات دیسکاشن هفتگی تقدیر و تشکر نموده و تصریح نمود : استان گلستان جزو استان های با سابقه ، برتر و فعال در برگزاری جلسات دیسکاشن می باشد .

در پایان این نشست مشترک حسام سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان با اهداء لوح تقدیر به اعضاء کمیته هواشناسی کشاورزی از زحمات کارشناسان فعال در این عرصه قدردانی نمود.

بررسی مجدد

شهادت امیر الموءمنین حضرت امام علی(ع) تسلیت باد

چاپ/خروجی صفحهپيامبر اكرم (ص) حضرت علي  و خودشان را از يك شجره مي دانستند و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.