خانه / اخبار / تقدیر مدیر کل هواشناسی گلستان از مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان به عنوان کاربر نمونه و تخصصی هواشناسی

تقدیر مدیر کل هواشناسی گلستان از مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان به عنوان کاربر نمونه و تخصصی هواشناسی

تقدیر مدیر کل هواشناسی گلستان از مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان به عنوان کاربر نمونه و تخصصی هواشناسی

نوربخش داداشی مدیرکل هواشناسی و حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی فرد مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان و معاونین جلسه ای مشترک در خصوص گسترش همکاری های فی مابین برگزار نمودند.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان، در ابتدای این نشست داداشی مدیر کل استان ضمن خیر مقدم گفت: خدمات رسانی هواشناسی در استان با ۱۴۱ ایستگاه مختلف به انواع کاربران تخصصی و عمومی صورت می گیرد که در آینده ای نزدیک رادار استان نیز به این مجموعه افزوده میشود.

وی افزود: هوا مرزو بوم ندارد و به همین منظور خدمات هواشناسی با مبادله اطلاعات با زبان مشترک در سطح جهانی انجام میشود و داده های تولیدی در اختیار کاربران قرار میگیرد تا با توجه به نیازها مورد بهره برداری قرار گیرد که از آن جمله میتوان به تعیین کشت مناسب در نقاط مختلف با توجه به شرایط آب و هوایی اشاره کرد.

در ادامه حجت الاسلام سلیمانی فرد مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با ابراز خرسندی از این دیدار گفت: کاربست داده های هواشناسی باعث شد تا در زمینه فعالیت های کشاورزی بتوانیم به ارزش افزوده قابل توجهی دست پیدا کنیم و در راستای گسترش همکاری های مشترک برای نصب هرگونه ادوات هواشناسی در اماکن و مجتمع های تولیدات کشاورزی، باغداری و… موقوفی برای خدمات رسانی هواشناسی و نصب توربین های بادی در اراضی موقوفی بخصوص در نواحی شرقی استان اعلام آمادگی نمود.

در پایان این نشست حاضرین در جلسه از مرکز پایش و مانیتورینگ استان و نحوه جمع اوری و ثبت داده ها و همینطور صدور انواع پیش بینی ها بازدید و از نحوه خدمات رسانی هواشناسی آشنا شدند.

گفتنی است در انتهای این نشست مدیر کل هواشناسی استان در راستای گسترش همکاری های فی مابین دو مجموعه از اطلاعات و داده های هواشناسی در جهت تولید بهینه و ایجاد ارزشهای افزوده اقتصادی از حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی فرد مدیر کل اوقاف و امور خیریه به عنوان یکی از کاربران نمونه و تخصصی در حوزه هواشناسی در فعالیتهای اقتصادی بخصوص کشاورزی تقدیر نمود.

بررسی مجدد

جانمایی محل جدید و تحویل زمین ایستگاه هواشناسی فرودگاه گرگان

چاپ/خروجی صفحه✅ جانمایی محل جدید و تحویل زمین ایستگاه هواشناسی فرودگاهی گرگان ✅ نشست مشترک …

Font Resize