خانه / اخبار / تقدیر مدیر کل هواشناسی گلستان از کارشناسان دیسکاشن هواشناسی کشاورزی استان

تقدیر مدیر کل هواشناسی گلستان از کارشناسان دیسکاشن هواشناسی کشاورزی استان

تقدیر مدیر کل هواشناسی گلستان از کارشناسان دیسکاشن هواشناسی کشاورزی استان

نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی استان گلستان با حضور در آخرین دیسکاشن قرن از کارشناسان بخش های مختلف کشاورزی تقدیر و قدردانی نمود.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان’ داداشی مدیر کل استان در پایان آخرین دیسکاشن قرن به کارشناسان حاضر در این نشست گفت: نتایج این نشست های کارشناسی که بصورت توصیه های فنی مهندسی در اختیار کاربران مختلف بخصوص کشاورزان منطقه قرار میگیرد تاکنون اثرات شایان خود را نشان داده و علاوه بر ایجاد ارزش افزوده’ کاهش مصرف انواع سموم و کودها و از طرفی مدیریت مصرف آب در کشاورزی را باعث شده و ایجاد رضایتمندی بین کاربران را به همراه داشته است.

وی افزود: این نتایج حاصل زحمات شما کارشناسان است که تحت هر شرایطی در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته با حضور در مرکز پایش و مانیتورینگ هواشناسی استان و با توجه به آخرین خروجی مدلها و نقشه های هواشناسی و وضعیت آب و هوایی استان توصیه های لازم را صادر و از طریق بسترهای اطلاع رسانی موجود به کاربران مختلف کشاورزی اطلاع رسانی و مورد استفاده آنان قرار گرفته است.

در پایان داداشی مدیر کل استان با اهدا لوح تقدیر از تمامی کارشناسان بخش های مختلف کشاورزی شامل زراعت’ باغبانی’ پنبه’ امور دام’ شرکت خدمات حمایتی’ منابع طبیعی’ شیلات’ مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی تقدیر و قدردانی نمود.

بررسی مجدد

کسب رتبه اول هواشناسی استان گلستان در ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹

چاپ/خروجی صفحه✅ کسب رتبه اول هواشناسی استان گلستان در ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ ✅ با …

Font Resize