خانه / اخبار / حضور استاندار گلستان در هواشناسی به مناسبت روز جهانی هواشناسی

حضور استاندار گلستان در هواشناسی به مناسبت روز جهانی هواشناسی

حضور استاندار گلستان در هواشناسی به مناسبت روز جهانی هواشناسی

سید مناف هاشمی استاندار گلستان به مناسبت روز جهانی هواشناسی با حضوردر هواشناسی استان  و پس از بازدید از مرکز پایش و پیش بینی این روز را به مدیر کل و کارکنان هواشناسی استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان ، در این بازدید ابتدا نوربخش داداشی مدیر کل استان گزارشی از وضعیت کلی هواشناسی استان و نحوه کار کرد و خدمات رسانی شبانه روزی مجموعه هواشناسی را بیان نموده و سپس به موانع و مشکلات و نیازهای هواشناسی استان اشاره نمود.

در ادامه دکتر هاشمی استاندار گلستان ضمن آرزوی توفیق و سلامتی برای کارکنان هواشناسی که بدون تعطیلی در محل کار خود حاضر و به عموم مردم خدمت رسانی می نمایند تقدیر و تشکر نموده و افزود:
تلاش همه دست اندر کاران معرفی استان به بهترین شکل ممکن به مردم ایران و گردشگران خارجی است و این امر نیازمند همدلی ، هماهنگی و تلاش مضاعف و کار بیشتر  همه دستگاههای اجرایی است و هدف نهایی رخداد همین امر می باشد.

مقام ارشد استان در ادامه گفت : اینجانب بمناسبت 23 مارس و روز جهانی هواشناسی که تحت عنوان  ” آماده باش جوی ، هوشیاری اقلیمی ” نامگذاری شده  و یک رویداد جهانی است خدمت شما عزیزان رسیدم و این روز را به همه دست اندرکاران و فعالان این عرصه و حوزه های طبیعی و اقلیمی تبریک میگویم و از عزیزانی که اخبار بروز هواشناسی را برای مصالح کشور در بخشهای مختلف کشاورزی ، صنعت ، معدن و تجارت و بخصوص در بحث حوادث بموقع اطلاع رسانی می نمایند قدردان هستم و اگر اطلاع رسانی بموقع بخصوص در مواقع بحرانی نباشد قطعا” حوادث جاده ای ، دریایی و هوایی بیشتر خواهد شد و برای این امر لازم است که امکانات لازم و بروز فناوری و ماهواره ای در احتیار هواشناسی باشد که اگر چنین نباشد آسیب جدی خواهیم دید.

هاشمی در ادامه به کشاورزی بودن استان اشاره نمود و بر اطلاع رسانی هواشناسی و اطلاعات اقلیمی در مواقع  بروز یخبندان ، بادهای شدید و بارندگی تاکید نموده و گفت : با داشتن این اطلاعات کشاورزان میتوانند برنامه ریزی لازم را انجام دهند .

استاندار گلستان همچنین به حادثه خیز بودن استان و بروز آتش سوزی ، سیلاب و توفانها بخصوص توفان اخیر استان اشاره و بر اطلاع رسانی بهنگام و دقیق

که کمک قابل توجهی در کاهش اثرات آن داشت تاکید نموده و افزود : این وظیفه سنگین بر دوش هواشناسی است و عدم اطلاع رسانی ممکن است باعث از دست دادن جان عزیزان و بخصوص جوانان ما شود و کوچکترین بی توجهی ممکن است یک حادثه هوایی و یا دریایی را بدنبال داشته باشد.

استاندار گلستان سخنان خود را با قول مساعد جهت برطرف نمودن مشکلات و موانع مطرح شده در آتی از منابع استانی و یا ملی و به نتیجه رساندن آن و آرزوی توفیق برای همه زحمتکشان هواشناسی و تبریک مجدد روز جهانی هواشناسی و یک خسته نباشید جانانه به همه به پایان رساند.  

بررسی مجدد

نامگذاری خیابانی در اینچه برون گلستان به نام هواشناسی

چاپ/خروجی صفحهنامگذاری خیابانی در اینچه برون گلستان به نام هواشناسی خیابان مجاور اداره هواشناسی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.