خانه / اخبار / حضور مدیر کل مدیریت بحران استان گلستان در هواشناسی

حضور مدیر کل مدیریت بحران استان گلستان در هواشناسی

حضور مدیر کل مدیریت بحران استان گلستان در هواشناسی

در پی صدور هشدار نارنجی شماره ۱۸ مورخه ۹۹/۱۲/۱۷ و وقوع بارش قابل ملاحظه باران’ برف’ هوای مه آلود و دیگر پدیده های جوی از عصر و شب پنجشنبه ۲۱ اسفند در استان سید رضا قادری مدیر کل مدیریت بحران به منظور اطلاع از آخرین شرایط جوی استان در مرکز پایش و مانیتورینگ استان حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان’ در ابتدا نوربخش داداشی مدیر کل استان گفت: شرایط جوی حاکم در استان که طی هشدار جوی قبلا اطلاع رسانی شده’ باعث شد که بارندگی های خوبی طی دو روز گذشته در استان اتفاق بیفتد و با استقرار مجموعه مدیریت بحران’ راهداری و هلال احمر و دیگر دستگاههای خدمت رسان در مناطق مستعد بحران و انجام خدمات لازم مشکلی پیش نیاید.

قادری مدیر کل استان نیز ضمن خدا قوت جانانه به همکاران هواشناسی مراتب قدردانی خود را از مجموعه هواشناسی استان به جهت اطلاع رسانی های لازم و بهنگام اعلام نمود.

در ادامه محمود محمد قلی پور رئیس گروه پیش بینی استان تحلیلی از شرایط جوی استان با توجه به خروجی نقشه ها و الگوهای هواشناسی عنوان نموده و افزود: از ساعات بعدازظهر امروز از شدت فعالیت سامانه کم شده و بتدریج این سامانه سرد و بارشی از فراز استان عبور نموده و از فردا یکشنبه تا آخر هفته جوی پایدار همراه با افزایش نسبی دما در استان حاکم خواهد بود.

در پایان خانم نیکزادفر سرپرست اداره تحقیقات کاربردی اطلاعات بارش و دمایی و پیش بینی فصلی پیش رو را برای حاضرین در نشست تشریح نمود.

بررسی مجدد

کسب رتبه اول هواشناسی استان گلستان در ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹

چاپ/خروجی صفحه✅ کسب رتبه اول هواشناسی استان گلستان در ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ ✅ با …

Font Resize