خانه / اخبار / حضور مدیر کل مدیریت بحران استان گلستان در هواشناسی

حضور مدیر کل مدیریت بحران استان گلستان در هواشناسی

حضور مدیر کل مدیریت بحران استان گلستان در هواشناسی

سید رضا قادری مدیر کل مدیریت بحران گلستان به همراه نعمت اله حاجی زاده کارشناس حوادث غیر مترقبه در آخرین ساعات روز ۱۱/۸/۹۸ و بامداد ۱۲/۸/۹۸ با حضور در هواشناسی استان ضمن بازدید از مرکز پایش و مانیتورینگ از آخرین وضعیت جوی استان مطلع شد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان، در این بازدید که نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی استان و دیگر کارشناسان مدیریت بحران هواشناسی نیز در مرکز پیش بینی حضور داشتند در ابتدا رحمن نیا معاون توسعه و پیش بینی استان گفت: بر اساس اخطاریه جوی شماره ۱۲- ۹/۸/۹۸ هم اکنون فعالیت سامانه سرد و بارشی در نواحی غربی استان همراه با بارندگی و رعد وبرق و وزش باد آغاز شده و در ساعات پیش رو ضمن حرکت به نواحی شرقی استان بارش هایی را بصورت رگباری و نقطه ای نیزخواهیم داشت که باعث آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها شده و نواحی کوهستانی و مرتفع بارندگی ها بصورت بارش برف و هوای مه آلود خواهد بود و این سامانه بارشی تا بامداد دوشنبه در استان فعال بوده و کاهش دمای ۱۰ تا ۱۲ درجه ای را نیز به همراه خواهد داشت.

در ادامه داداشی مدیر کل هواشناسی استان از آمادگی کامل کارشناسان ستاد و شهرستانها از رصد پدیده هاو اطلاع رسانی های بهنگام خبر داد و افزود: آماده باش کارشناسان هواشناسی تا خروج سامانه بارشی از استان ادامه خواهد داشت.

قادری مدیر کل مدیریت بحران استان نیز ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی کارکنان هواشناسی گفت: موارد مورد نیاز جهت هماهنگی و اقدام بموقع فرمانداران و دیگر دستگاههای خدمت رسان بر اساس اخطاریه هواشناسی اعلام شده و با توجه به مخاطرات پیش رو تمهیدات لازم دیگر نیز به عمل خواهد آمد.

بررسی مجدد

بارش باران و برف، در ارتفاعات همراه با کولاک برف، احتمال تگرگ، مه غلیظ، کاهش محسوس دما، و وزش باد شدید آخر هفته در استان

چاپ/خروجی صفحه✅ بارش باران و برف، در ارتفاعات همراه با کولاک برف، احتمال تگرگ، مه …

Font Resize