خانه / اخبار / حضور مدیر کل و مشاور امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در هواشناسی

حضور مدیر کل و مشاور امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در هواشناسی

حضور مدیر کل و مشاور امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در هواشناسی

مدیر کل و مشاور امور بانوان و خانواده استانداری گلستان گفت: بکارگیری بانوان در پستهای مدیریتی ستادی ، برنامه‌ریزی های ورزشی و اجتماعی و اجرای سایر بخشنامه های مربوط به بانوان در هواشناسی استان قابل تقدیر است.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان، کلثوم غفاری توران مدیر کل دفتر بانوان و خانواده استانداری گلستان به منظور نشست هم اندیشی با مدیر کل و بانوان شاغل در هواشناسی گلستان صبح چهارشنبه  27 دیماه 1396 در هواشناسی گلستان حضور یافت.

نوربخش داداشی مدیرکل هواشناسی ضمن خیر مقدم و گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدا و آرزوی توفیق برای همه خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: 17 درصد از کارکنان اداره کل را بانوان تشکیل می‌دهند که به عنوان رئیس اداره ستادی ، مشاور ، کارشناس مسئول و …مشغول بکار بوده و تمامی بانوان شاغل در ستاد دارای مدارک و پستهای تخصصی هستند.

داداشی در بخش دیگری از سخنان خود به معرفی هواشناسی و خدمات آن پرداخت و افزود : یکی از وظایف اصلی ما توسعه هواشناسی کاربردی و ارتباط با کاربران نهایی است که تحت عنوان  سامانه تهک تجلی می یابد و امروزه نقش اطلاعات و داده های هواشناسی در بخشهای مختلف کشاورزی ، هوانوردی ، حمل و نقل جاده ای ، شیلات و …. و در نهایت در مسائل ریز و درشت و برنامه ریزی اقتصاد کلان غیر قابل انکار بوده و از طرفی اطلاع رسانی بهنگام پیش بینی ها و اطلاعیه و اخطاریه های جوی باعث کاهش خسارات ناشی از مخاطرات جوی و نجات جان انسانها میشود که این از رسالت اصلی هواشناسی است.

سپس پاورپوینتی از اقدامات حوزه بانوان هواشناسی در بخشهای اجتماعی ، فرهنگی ، ورزشی و سیاسی و…. پخش شد که مورد استقبال حاضرین در نشست قرار گرفت.

غفاری توران مدیر کل و مشاور امور بانوان استانداری نیز ضمن ابراز خرسندی از این نشست گفت : با توجه به شواهد و قرائن و مطالب ارائه شده بکارگیری بانوان در پستهای مدیریتی ستادی ، برنامه‌ریزی های ورزشی و اجتماعی و اجرای سایر بخشنامه های مربوط به بانوان در هواشناسی استان قابل تقدیر است.

وی حضور در این نشست هم اندیشی را باعث افزایش انگیزه خود با توجه به فعالیتهای تخصصی و آشنایی بیشتر با زحمات هواشناسی دانست و افزود : تعامل و همفکری موجود در استان گلستان باعث شده تا در بیشتر شاخصهای توسعه در سطح کشور سرآمد و پیشرو باشیم و این میسر نمیشد مگر با ایجاد حس همدلی بین مدیران و کارکنان دستگاههای اجرایی که علیرغم تمام مشکلات اعتباری با همت و فعالیت جهادی جایگاه ویژه ای برای استان در سطح کشور ایجاد نموده و خواستار تقویت این موضوع با تقویت حس همدلی بین مدیران و کارکنان دستگاههای اجرایی شد.

در پایان این نشست غفاری توران مدیر کل و مشاور استاندار به همراه مدیر کل هواشناسی استان و بانوان از مرکز مانیتورینگ و پیش بینی استان بازدید و با نحوه تهیه و صدور پیش بینی و رصد پدیده های جوی آشنا شدند.

لازم به ذکر است که در حاشیه این نشست از زحمات و فعالیتهای عطیه امین زاده مشاور امور بانوان و خانواده مدیر کل هواشناسی استان با اهداء لوح تقدیر و هدیه قدردانی گردید.

بررسی مجدد

نامگذاری خیابانی در اینچه برون گلستان به نام هواشناسی

چاپ/خروجی صفحهنامگذاری خیابانی در اینچه برون گلستان به نام هواشناسی خیابان مجاور اداره هواشناسی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.