خانه / اخبار / حضور مدیر گروه فناوری اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان در هواشناسی

حضور مدیر گروه فناوری اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان در هواشناسی

حسین جلالی مدیر گروه فناوری اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان با حضور در هواشناسی با نوربخش داداشی مدیر کل و اعضای کارگروه توسعه دولت الکترونیک دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان’ در این نشست که ظهر امروز هفتم مهرماه در دفتر مدیر کل هواشناسی استان برگزار شد ابتدا رئیس اداره فناوری اطلاعات هواشناسی استان گزارشی از اقدامات انجام شده و در دست اقدام توسعه دولت الکترونیک در هواشناسی استان را ارائه داد.
 در ادامه داداشی مدیر کل هواشناسی استان توجه ویژه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به هواشناسی و بخش فناوری اطلاعات را مایه مباهات دانست و از روند رو به رشد و تحقق اهداف ۹۲/۲۹ درصدی توسعه دولت الکترونیک و خدمات رسانی هواشناسی در ارزیابی عملکرد سال ۹۸ و با انجام برنامه های در دست اقدام و راهکارهای سازمان مدیریت و برنامه ریزی برای این اداره کل در سال جاری را نوید بخش تحقق ۱۰۰ در صدی اهداف و توسعه خدمات دولت الکترونیک عنوان نمود.
 جلالی مدیر گروه فناوری اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی نیز گفت: دستیابی ۹۲/۲۹ درصدی اهداف توسعه دولت الکترونیک هواشناسی در ارزیابی عملکرد سال ۹۸  نشان از توجه و اهتمام ویژه مدیریت و زحمات کارگروه توسعه دولت الکترونیک هواشناسی است و افزود:
با توجه به برنامه های اعلام شده و در دست اقدام هواشناسی استان در سال ۹۹ تحقق کامل و صد در صدی اهداف توسعه دولت الکترونیک و انجام خدمات لازم به کاربران هواشناسی محقق خواهد شد.
در پایان به رسم یادبود و قدردانی از زحمات و همکاری های مدیر گروه فناوری اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با اهدا لوح تقدیر قدردانی به عمل آمد.

بررسی مجدد

برگزاری جلسه هماهنگی مدیریت بحران استان های گلستان و خراسان شمالی با رویکرد حریق، سرما و یخبندان در گلستان

چاپ/خروجی صفحه✅ برگزاری جلسه هماهنگی مدیریت بحران استان های گلستان و خراسان شمالی با رویکرد …

Font Resize