خانه / اخبار / داداشی مدیر کل هواشناسی استان : بهتر است نشست شورای اداری را جلسه ارزیابی ، عملکرد ادارات مختلف و میزان رضایت خودمان را از عملکرد یکماهه بدانیم.

داداشی مدیر کل هواشناسی استان : بهتر است نشست شورای اداری را جلسه ارزیابی ، عملکرد ادارات مختلف و میزان رضایت خودمان را از عملکرد یکماهه بدانیم.

داداشی مدیر کل هواشناسی استان :

بهتر است نشست شورای اداری را جلسه ارزیابی ، عملکرد ادارات مختلف و میزان رضایت خودمان را از عملکرد یکماهه بدانیم.

هشتمین جلسه شورای اداری هواشناسی گلستان صبح امروز شنبه 4/9/96 در محل سالن کنفرانس هواشناسی گلستان به ریاست نوربخش داداشی مدیر کل استان و با حضور معاونین و دیگر روسای ستادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان ، داداشی مدیر کل استان ضمن گرامیداشت هفته بسیج و آرزوی عمر با عزت برای رهبر معظم انقلاب و تسلیت شهادت امام حسن عسگری (ع )  و تشکر از زحمات همکاران استان در راستای اهداف و خدمات رسانی هواشناسی گفت :

بهتر است نشست شورای اداری را جلسه ارزیابی ، عملکرد ادارات مختلف و میزان رضایت خودمان را از عملکرد یکماهه بدانیم و خواستار ارتباط مشاوران اداره کل با عناوین مشابه در استانداری و دیگر ادارات استان برای گسترش همکاریهای فی مابین شد.

داداشی در زمینه اعتبارات عمرانی که مقرر شده از طریق اسناد خزانه تامین اعتبار گردد گفت : لازم است کارگروه تعیین شده برای این موضوع که  شامل معاونین ، مشاورین ، اداره توسعه و منابع و فنی و تجهیزات و فناوری اطلاعات و کارپردازی است با تشکیل جلسات لازم با دیگر بخشهای ستادی ، برنامه ریزی و دیگر امورات عمرانی مورد نیاز را با شرکتهای طرف قرار داد و …. پوشش داده و به سرانجام برسانند.

در ادامه جلسه روسای ستادی اداره کل گزارش روند امورات آبان ماه حوزه فعالیت خود را ارائه نموده و روند ادامه سایر امورات و موارد مورد نیاز را اعلام و راهکارهای لازم جهت تسریع و بهبود آن توسط مدیر کل استان ارائه شد.

داداشی مدیر کل استان در پایان این نشست بر هماهنگی بخشها با معاونتهای مربوط و مشاورین و انجام دیگر هماهنگی های لازم جهت برگزاری همایش دو روزه روسای پایش کشور در استان در روزهای دهم و یازدهم آذر و تشکیل گروه تلگرامی موقت شامل کسانیکه قرار است در این همایش دو روزه شرکت نمایند برای امر اطلاع رسانی در این زمینه و همینطور بر آمادگی ایستگاههای تابعه برای بازدید هر یک از مقامات کشوری و استانی تاکید نمود.

بررسی مجدد

برگزاری دوره آموزشی ” تحلیل داده های هواشناسی و کاربرد آن در کشاورزی ” در گلستان

چاپ/خروجی صفحهبرگزاری دوره آموزشی ” تحلیل داده های هواشناسی و کاربرد آن در کشاورزی ” …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.