خانه / اخبار / داداشی مدیر کل هواشناسی استان : در کنار برنامه ریزی های بلند مدت ، برنامه ریزی کوتاه مدت نیز پیش بینی و اجرایی شود.

داداشی مدیر کل هواشناسی استان : در کنار برنامه ریزی های بلند مدت ، برنامه ریزی کوتاه مدت نیز پیش بینی و اجرایی شود.

داداشی مدیر کل هواشناسی استان :

در کنار برنامه ریزی های بلند مدت ، برنامه ریزی کوتاه مدت نیز پیش بینی و اجرایی شود.

هفتمین جلسه شورای اداری هواشناسی گلستان صبح امروز شنبه 6/8/96 در محل سالن کنفرانس هواشناسی گلستان به ریاست نوربخش داداشی مدیر کل استان و با حضور معاونین و دیگر روسای ستادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان ، داداشی مدیر کل استان ضمن گرامیداشت یاد شهدا و امام شهدا و آرزوی عمر با عزت برای رهبر معظم انقلاب و تسلیت درگذشت مرحوم صیاد خشتکار ثانی از همکاران هواشناسی استان آذربایجان غربی و تشکر از زحمات همکاران استان در راستای اهداف و خدمات رسانی هواشناسی گفت :

با پیگیری های لازم احکام کارگزینی نیروهای انتقالی از فنی حرفه ای به هواشناسی صادر شده و در زمینه برنامه های عمرانی علیرغم کمبود اعتبارات این بخش بر انجام امورات مربوط با پوشش هزینه ها از طریق اسناد خزانه با تعیین گروه پیگیری این اسناد تا حصول نتیجه لازم تاکید نموده و افزود : با توجه به مشکلات بخش عمرانی گروه پیگیری اسناد خزانه شامل معاونین ، مشاورین ، اداره توسعه و منابع و کارپردازی موظفند با تشکیل جلسات لازم با دیگر بخشهای ستادی ، برنامه ریزی و دیگر امورات عمرانی مورد نیاز را با شرکتهای طرف قرار داد و …. پوشش داده و به سرانجام برسانند.

در ادامه جلسه روسای ستادی اداره کل گزارش روند امورات مهر ماه حوزه فعالیت خود را ارائه نموده و روند ادامه سایر امورات و موارد مورد نیاز را اعلام و راهکارهای لازم جهت تسریع و بهبود آن توسط مدیر کل استان ارائه شد.

داداشی مدیر کل استان در پایان این نشست بر هماهنگی بخشها با معاونتهای مربوط و مشاور ، هماهنگی های لازم در انجام ماموریتها و مرخصی ها و استفاده بهینه از زمان و تجهیزات ، پیگیری استفاده از اعتبارات عمرانی در بخش تحقیقات ، مستند سازی عملکرد کلیه بخشها و ارائه گزارشات لازم پس از پایان انجام امورات ارجاعی به بخشها تاکید نمود.

بررسی مجدد

بازدید کارشناسان دفتر راه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از هواشناسی گلستان

چاپ/خروجی صفحهبازدید کارشناسان دفتر راه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از هواشناسی گلستان تیمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.