خانه / اخبار / دیدار مدیر کل هواشناسی گلستان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان

دیدار مدیر کل هواشناسی گلستان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان

دیدار مدیر کل هواشناسی گلستان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان

✅ نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی گلستان با حضور در دفتر قدرت اله عابدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با وی دیدار و گفتگو کرد.

✅ به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان’ در این نشست که محمد علی طبرسا ذیحساب و مرضیه حسینیایی رئیس اداره توسعه و منابع هواشناسی نیز حضور داشتند محور بحث و گفتگو پیرامون مسائل و موارد اعتبارات هزینه ای و تملک دارایی های سرمایه ای و وضعیت هواشناسی در این حوزه بود.

✅ داداشی مدیر کل هواشناسی استان در این دیدار گفت: وضعیت اعتبارات هزینه ای طوری است که لازم است توجه ویژه ای به هواشناسی شده تا روند امور با برنامه عملیاتی و اهداف تنظیم شده هماهنگ شود.

✅ مدیر کل هواشناسی استان در خصوص اعتبارات تملک و دارایی های سرمایه ای نیز گفت: گر چند که اهمیت احداث و عملیاتی شدن پروژه رادار هواشناسی در گنبد کاوس و از طرفی جابجایی و احداث ساختمان هواشناسی فرودگاه مورد تایید تمامی مسئولین است’ برای تحقق این امر در مدت زمان کم و انجام خدمات لازم و ایفای نقش هواشناسی در برنامه استانی نیازمند تخصیص اعتبارات بصورت ویژه هستیم.

✅ قدرت اله عابدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز خدمات هواشناسی و نقش آن در پیشبرد اهداف و برنامه ها را غیر قابل انکار دانست و اطمینان داد که دستگاه متبوع وی در انجام نقش خود در تامین اعتبارات لازم از هیچ تلاشی دریغ نخواهد نمود.

بررسی مجدد

برگزاری وبینار تخصصی تحلیل بارش سال های زراعی ۱۰ سال اخیر در استان گلستان

چاپ/خروجی صفحه✅ برگزاری وبینار تخصصی تحلیل بارش سال های زراعی ۱۰ سال اخیر در استان …

دیدگاهتان را بنویسید

Font Resize