خانه / اخبار / روزی برای هواشناسی

روزی برای هواشناسی

◼️ روزی برای هواشناسی

◼️ جشن بیست و سوم مارس مصادف با سوم فروردین « روز جهانی هواشناسی » در استان گلستان به جلسه ابراز همدردی با مردم مصیبت دیده استان تبدیل شد.

◼️ به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان گلستان ؛ تمامی برنامه ریزی های انجام شده برای گرامیداشت روز جهانی هواشناسی در این استان به سمت و سوی جلسه ابراز همدردی با حادثه دیدگان سیلاب های ناشی از بارندگی های اخیر تبدیل شد.

نوربخش داداشی مدیر کل استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات سال گذشته کارکنان که با کسب رتبه های برتر برای این استان در بخش های مختلف ارزیابی های سازمانی و استانی همراه بود روز جهانی هواشناسی را به تمامی کارکنان استان و اقصی نقاط کشور تبریک گفت و ابراز امیدواری نمود که با حفظ همدلی کارکنان موفقیت های استان تداوم یابد.

وی افزود: برنامه های خوبی برای گرامیداشت این روز داشتیم که به علت حادثه سیلاب های استان و ابراز همدردی با هم استانی های عزیز  تمام هزینه های آنرا در راستای کمک به حادثه دیدگان تقدیم خواهیم نمود که این مورد با استقبال همکاران حاضر در جلسه مواجه و تمامی همکاران هدایای خود را جهت تهیه و تحویل اقلام مورد نیاز مناطق آسیب دیده اختصاص دادند.

لازم به ذکر است که داداشی مدیر کل استان در پایان این جلسه با خبرنگار شبکه استانی که برای پوشش خبری مراسم مانند سال‌های گذشته حضور یافته بودند به ارائه گزارش عملکرد سال گذشته و وضعیت هواشناسی استان و دستاوردهای آن پرداخت و ابراز امیدواری نمود تا مشکلات بوجود آمده برای هم استانی های عزیز هرچه زودتر رفع و رجوع گردد.

بررسی مجدد

دیدار و گفتگوی مدیرکل هواشناسی استان گلستان با فرماندارعلی آباد کتول

چاپ/خروجی صفحهدیدار و گفتگوی مدیر کل هواشناسی استان گلستان با فرماندارعلی آباد کتول نوربخش داداشی …