خانه / اخبار / مشاور استاندار گلستان : برنامه ریزی ، تکریم و پیگیری امور خانواده شهدا ، جانبازان ، ایثارگران و رزمندگان در هواشناسی استان قابل تقدیر است.

مشاور استاندار گلستان : برنامه ریزی ، تکریم و پیگیری امور خانواده شهدا ، جانبازان ، ایثارگران و رزمندگان در هواشناسی استان قابل تقدیر است.

مشاور استاندار گلستان :
برنامه ریزی ، تکریم و پیگیری امور خانواده شهدا ، جانبازان ، ایثارگران و رزمندگان در هواشناسی استان قابل تقدیر است.  

حمید رضا نوریان مشاور امور ایثارگران استاندار گلستان به منظور نشست هم اندیشی با مدیر کل و ایثارگران و فرزندان شهدای شاغل در هواشناسی صبح دوشنبه مورخه 27/9/96 در هواشناسی گلستان حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان ، نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی ضمن خیر مقدم و گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدا و آرزوی توفیق برای همه خدمتگزاران ، جانبازان و ایثارگران و خانواده معظم شهدا گفت : 15 درصد از کارکنان اداره کل را فرزندان شهدا ، جانبازان و رزمندگان تشکیل میدهند که خدمت به تمامی این عزیزان موجب مباهات است و افزود : هواشناسی استان از جمله اولین ادارات استان است که مصوبات برنامه ششم را در مورد این عزیزان به مرحله اجرا رسانده است.

نوریان مشاور استاندار نیز سخنان خود را با سلام و درود به جانبازکبیر انقلاب ( مقام معظم رهبری ) و تشکر از برگزاری این نشست هم اندیشی آغاز نموده و به نقل از رهبر معظم انقلاب گفت : زنده نگهداشتن یاد شهدا باغث تداوم انقلاب است و از همه عزیزانیکه در راستای فرامین رهبری ایثار گران را مورد توجه قرار میدهند افزود :  برنامه ریزی ، تکریم و پیگیری امور خانواده شهدا ، جانبازان ، ایثارگران و رزمندگان در هواشناسی استان قابل تقدیر است.

نوریان در ادامه گفت : در همین راستا به پیشنهاد خود وی درج ردیف امتیازی در ارزیابی و عملکرد سالانه کارکنان برای ایثارگران پیشنهاد شده که این موضوع در حال پیگیری است.

در ادامه این نشست برنامه پرسش و پاسخ حاضرین در جلسه مطرح و موارد مورد نیاز تشریح و مقرر گردید در خصوص افزایش امتیازات ایثارگری برای کارکنان رزمنده که در مناطق جنگی حضور داشته اند رایزنی لازم انجام گیرد و بند چ ماده88 قانون برنامه ششم توسعه که اجرای برنامه جامع خدمات رسانی به ایثارگران را در خصوص بیمه تکمیلی (ماده13) به رزمندگان توسعه داده است جهت اجرا ، پیگیری و موارد پیشنهادی جهت بررسی بیشتر به مبادی ذیربط ارسال گردد .

در پایان این نشست تقدیر نامه ایثارگران اداره کل از مدیریت محترم استان توسط مشاور استاندار به نوربخش داداشی مدیر کل استان اهداء گردید%

بررسی مجدد

نامگذاری خیابانی در اینچه برون گلستان به نام هواشناسی

چاپ/خروجی صفحهنامگذاری خیابانی در اینچه برون گلستان به نام هواشناسی خیابان مجاور اداره هواشناسی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.