خانه / اخبار / معاون فنی و شبکه ایستگاههای سازمان هواشناسی : هدف اصلی حضور و بازدید از گلستان بررسی ظرفیت و توسعه هواشناسی دریایی استان بود.

معاون فنی و شبکه ایستگاههای سازمان هواشناسی : هدف اصلی حضور و بازدید از گلستان بررسی ظرفیت و توسعه هواشناسی دریایی استان بود.

معاون فنی و شبکه ایستگاههای سازمان هواشناسی :

هدف اصلی حضور و بازدید از گلستان بررسی ظرفیت و توسعه هواشناسی دریایی استان بود.

تیم کارشناسی مکان یابی نصب ایستگاه تمام اتوماتیک دریایی با حضور ابراهیم میرزایی معاون فنی و شبکه ایستگاههای سازمان هواشناسی کشورو هیئت همراه ، نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی گلستان و محمد رضا رضوی مدیرکل هواشناسی مازندران وسایر کارشناسان و بازدید و تایید محل نصب اولین ایستگاه تمام اتوماتیک دریایی کشور در صید گاه فریدپاک گمیشان مستقر در مرز آبی ایران و ترکمنستان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان ، تیم کارشناسی مکان یابی نصب اولین ایستگاه تمام اتوماتیک دریایی کشور متشکل از ابراهیم میرزایی معاون فنی و شبکه ایستگاهها ، محسن جباری مدیر کل شبکه پایش ، بهزاد لایقی مدیر کل علوم جوی و اقیانوس شناسی و مصطفی ایزد فر رئیس اداره سینوپتیک سازمان هواشناسی کشور ، داداشی مدیر کل هواشناسی گلستان و سایر کارشناسان ، پس از بازدید از صید گاه فرید پاک گمیشان درمرز مشترک آبی ایران و ترکمنستان و بررسی امکانات موجود مکان مورد نظر را تایید و مقرر شد یک پکیج کامل ایستگاه هواشناسی دریایی اتوماتیک که ترکیبی از سنسورهای پارامترهای دریایی و جوی است در محل یاد شده نصب و راه اندازی گردد.

میرزایی معاون فنی و شبکه ایستگاههای سازمان هواشناسی پس از بازدید و تایید مکان مشخص شده گفت :

هدف اصلی حضور و بازدید از گلستان بررسی ظرفیت و توسعه هواشناسی دریایی استان بود که در این راستا با همکاری مسئولین استانی و مجموعه شیلات فضای خوبی وجود دارد و با پتانسیل های موجود و همکاری بخشهای ستادی سازمان و مدیریت شبکه و دکتر لایقی مدیر کل علوم جوی و اقیانوس شناسی بررسی های لازم انجام شده و به نظر میرسد مکان پیشنهادی دارای پتانسیل خوبی بوده و اظهار امیدواری نمود که در آینده ای نزدیک با حمایتهای استانی ظرفیت خوبی در زمینه فعالیتهای هواشناسی دریایی در استان ایجاد و توسعه یابد.

وی در پایان از تلاشها و پیگیری های نور بخش داداشی مدیر کل هواشناسی استان گلستان و سایر کارشناسان استان در این زمینه تقدیر و تشکر نمود.

بررسی مجدد

شهادت امیر الموءمنین حضرت امام علی(ع) تسلیت باد

چاپ/خروجی صفحهپيامبر اكرم (ص) حضرت علي  و خودشان را از يك شجره مي دانستند و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.