خانه / اخبار / هواشناسی گلستان با سه نماینده در همایش تجلیل از جوانان و بانوان برگزیده استان

هواشناسی گلستان با سه نماینده در همایش تجلیل از جوانان و بانوان برگزیده استان

هواشناسی گلستان با سه نماینده در همایش تجلیل از جوانان و بانوان برگزیده استان

در همایش تجلیل از جوانان و بانوان برگزیده استان گلستان که با حضور علی اصغر طهماسبی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار ، کلثوم غفاری توران مدیر کل امور بانوان و خانواده و دیگر مسئولان ارشد استان در سالن کنفرانس سازمان تبلیغات اسلامی برگزارشد از جوانان و بانوان فرهیخته استان تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان ، این مراسم که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و با شعار( دولت ، جوانگرایی، امیدبه آینده و افتخار به گذشته) و با محوریت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و با همکاری دستگاههای ذیربط شامل حوزه مشاوران جوان استانداری، بنیادنخبگان، هلال احمر، سازمان صنعت،معدن و تجارت ،سازمان فرهنگی ، هنری شهرداری ، سازمان فنی و حرفه ای و ورزش و جوانان استان برگزار شد دکتر غفاری توران مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گفت:
برگزاری چنین مراسمی گام کوچکی در توانمند سازی این افراد است و دستگاههای اجرایی باید با رفع موانع موجود زمینه زمینه فعالیت و درخشش این افراد را فراهم نمایند.
وی ضمن گرامیداشت هفته دولت افزود :دولت تنها یک نفر و یا یک کابینه نیست بلکه مجموعه ای از کارمندان هستند که از راس تا دامنه همگی موظفند نسبت به پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و توسعه کشور تلاش نمایند.
دکتر غفاری با بیان اینکه عبادت جز خدمت به خلق نیست تاکید کرد:روز کارمند فقط مراسمی برای پاسداشت نیست و ضروری است بازنگری کنیم که تا چه حد در شغل و حرفه مان پایبندی داریم ، به شغلمان به عنوان یک امانت و فرصت نگاه کنیم ، فرصت خدمت به خلق. بسیاری از افراد در صف رسیدن به این فرصت هستند و ظرفیت محدود دولت اجازه ورود به این عرصه را نمیدهد ولی برای ما که این فرصت فراهم شده باید قدر بدانیم وتمام تلاش خود را برای خدمت به خلق الله بکار ببریم.
در ادامه معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار و دیگر مسئولین حاضر در همایش به سخنرانی پرداخته و در پایان مراسم از خانمها عطیه امین زاده ، نسیمه سادات کاظمی و طاهره روحانی به عنوان بانوان برتر و فرهیخته استانی با اهداء لوح تقدیر و هدیه قدردانی گردید.


بررسی مجدد

حضور هواشناسی استان گلستان در اولین کنفرانس ملی راهکارهای توسعه پیشرفته استان

چاپ/خروجی صفحهحضور هواشناسی استان گلستان در اولین کنفرانس ملی راهکارهای توسعه پیشرفته استان اداره کل …