خانه / اخبار / هواشناسی گلستان یاور شهرداری

هواشناسی گلستان یاور شهرداری

هواشناسی گلستان یاور شهرداری

حسین صادقلو شهردار گرگان ضمن قدردانی از فعالیت های هواشناسی استان، از هواشناسی به عنوان بازوی توانمند و یاور شهرداری ها یاد نمود.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان گلستان ، در راستای بررسی نصب تلویزیونهای شهری برای امر اطلاع رسانی و بهره برداری آحاد مردم ، صبح امروز چهارشنبه مورخه 23/1/96 مدیر کل و شورای معاونین هواشناسی گلستان با شهردار گرگان  دیدار نمودند.

در این جلسه که در محل شهرداری گرگان انجام گرفت، صادقلو شهردار گرگان ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای هواشناسی استان ، با توجه به اهمیت امر اطلاع رسانی جوی جهت تسریع در روند نصب تلویزیون شهری موافقت نمود  این سیستم الکترونیکی در میدان مرکزی و یا میدان ورودی شهر با بررسی تمامی جوانب امر صورت پذیرد.

وی ضمن تشکر از فعالیت های صورت گرفته در زمینه اطلاع رسانی های جوی از تعامل و برگزاری جلسات تخصصی مشترک کارشناسان دو دستگاه اجرایی استقبال و هواشناسی را بازوی توانمند و یاور شهرداری ها بخصوص در مواقع بحرانهای جوی دانست .

داداشی مدیر کل هواشناسی نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار و تقدیر از تلاشهای شبانه روزی شهرداری گرگان در عمران و آبادانی شهر جهت هرگونه همکاری با این ارگان جهت خدمات رسانی هواشناسی اعلام آمادگی نموده و بر ادامه همکاریهای متقابل تاکید نمود.

در پایان این نشست مقرر گردید علاوه بر نصب تلویزیون شهری در مکانهای یاد شده ، سایر بسترهای الکترونیکی شهرداری گرگان در امر اطلاع رسانی های جوی مورد استفاده هواشناسی قرار گیرد.

بررسی مجدد

هواشناسی استان گلستان در صدر برترین های سازمان هواشناسی کشور

چاپ/خروجی صفحههواشناسی استان گلستان در صدر برترین های سازمان هواشناسی کشور  هواشناسی استان گلستان در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.