خانه / اخبار / وزش باد شدید همراه با بارند گی ، رعد و برق و مواج شدن دریا در انتظار استان گلستان

وزش باد شدید همراه با بارند گی ، رعد و برق و مواج شدن دریا در انتظار استان گلستان

وزش باد شدید همراه با بارند گی ، رعد و برق و مواج شدن دریا در انتظار استان گلستان

نشست پیش آگاهی و کمیته بحران هواشناسی استان پیرو اطلاعیه شماره 41 مورخه16/12/96 و بر اساس آخرین الگوهای پیش یابی لحظاتی پیش در مرکز پایش و پیش بینی استان به ریاست نوربخش داداشی مدیر کل استان و حضور سایر اعضاء برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان ، اقدس جعفری کارشناس پیش بینی استان در این جلسه به تشریح آخرین الگوهای پیش یابی پرداخت و گفت :

با نفوذ سامانه سرد و بارشی از جمعه شب مورخ 18/12/96  و روز شنبه وزش باد شدید (85-65 کیلومتر بر ساعت )در سطح استان رخ داده و دریا نیز مواج و طوفانی  پیش بینی می شود ، همچنین طی مدت فعالیت این سامانه در سطح استان که تا روز یکشنبه 20/12/96 ادامه خواهد داشت هوای استان با بارندگی ، رعد و برق و مه آلود همراه بوده و کاهش دمای 10 تا 12 درجه ای نیز نسبت به روزهای قبل اتفاق می افتد..

سپس اعضای کمیته بحران هواشناسی استان پیرامون این وضعیت به بحث و گفتگو پرداخته و در پایان مقرر گردید مراتب طی اخطاریه جوی به مبادی ذیربط و دستگاههای خدمت رسان و عموم مردم اطلاع رسانی گردد.

لازم به ذکر است که از امروز پنجشنبه 17 اسفند ماه تا فردا هوای استان صاف تا کمی ابری ، همراه با افزایش دما ( بین 10 تا 12 درجه سلسیوس ) و مه صبحگاهی همراه خواهد بود.

بررسی مجدد

حضور هواشناسی استان گلستان در اولین کنفرانس ملی راهکارهای توسعه پیشرفته استان

چاپ/خروجی صفحهحضور هواشناسی استان گلستان در اولین کنفرانس ملی راهکارهای توسعه پیشرفته استان اداره کل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.