خانه / اخبار / پیام تبریک نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی استان گلستان بمناسبت ۱۷ مرداد”روز خبرنگار”

پیام تبریک نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی استان گلستان بمناسبت ۱۷ مرداد”روز خبرنگار”

نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی استان گلستان بمناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار با ارسال پیامی این روز را به تمامی خبرنگاران و فعالان عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.
متن پیام بدین شرح است:

♦️ «سوگند به قلم و آنچه می‌نویسند»

♦️ وقتی خداوند متعال به قلم و نوشتن سوگند یاد می‌کند، قلم را مقدس و نوشتن را حرمت بخشیده است و این مهم وظیفه خبرنگاران را بس خطیر و سنگین نموده است.

♦️ ۱۷ مردادماه یادمان شهادت مظلومانه محمود صارمی، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی، «روز خبرنگار» نامیده شده است. روزی برای پاسداشت تلاش بی‌وقفه انسان‌های آگاهی است که با سلاح قلم در سرزمین آگاهی قدم می‌زنند، آنان که آگاهی را حق مردم می‌دانند و برای دانستن و رشد و باروری اندیشه همنوعان خود خستگی‌ناپذیر و پر تلاش می کوشند.

♦️ خبرنگاران را بایست وجدان بیدار و آگاه جامعه و روایت گر زمان خویش نامید؛ چراکه همواره ارتقاء سطح آگاهی جامعه را دغدغه‌ اصلی خود دانسته و با انجام درست وظیفه خطیر و حساس خبرنگاری و اطلاع‌رسانی، در توسعه همه‌جانبه کشور و استان نقشی بی‌بدیل دارند.

♦️ اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران عزیز، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع‌رسانی، از همراهی، توجه و اهتمام ویژه این قشر پویا و پرتلاش در انعکاس اخبار و اطلاعات و رویدادهای دولت تدبیر و امید و خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی قدردانی نموده و برای آنان سلامتی و توفیق بیش‌ازپیش مسئلت می‌نمایم.

نوربخش داداشی
مدیر کل هواشناسی استان گلستان

 

بررسی مجدد

برگزاری کارگاه آموزشی ” تغییر اقلیم و تاثیر آن بر مقادیر حدی پارامترهای اقلیمی ” در استان گلستان

چاپ/خروجی صفحهبرگزاری کارگاه آموزشی ” تغییر اقلیم و تاثیر آن بر مقادیر حدی پارامترهای اقلیمی …

Font Resize