خانه / اخبار / گلستان رکوردار ثبت نام کاربران سامانه تهک در کشور

گلستان رکوردار ثبت نام کاربران سامانه تهک در کشور

گلستان رکوردار ثبت نام کاربران سامانه تهک در کشور

هواشناسی استان گلستان با جذب و ثبت نام 18451 نفر از کشاورزان استان، رکورددار ثبت نام کاربران در بین استان های کشور در سامانه تهک می باشد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان گلستان، نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی استان گفت : در سال جاری با راه اندازی سامانه تهک از سوی سازمان هواشناسی و تاکید بر ثبت نام کاربران در استان های کشور، برنامه ریزی های  لازم  در این زمینه صورت پذیرفت.  از جمله این برنامه ها می توان به نشست با دهیاران بخش های مختلف شهرستان ها با همکاری بخشداری های 14 شهرستان  استان و به کارگیری ظرفیت های موجود در ادارات تابعه  برای ثبت نام و … اشاره نمود. 

مدیر کل هواشناسی استان با اشاره به اینکه در استان گلستان بیش از 150 هزار بهره بردار کشاورز وبیش از 73 نوع محصول باغی و زراعی و … در استان کشت می شود افزود: نظر به اهمیت موضوع امیدواریم تا پایان سال جاری بیش از 25 هزار نفر از  کاربران  کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست  و شیلات و ..  استان را در این سامانه ثبت نام نماییم .

وی در پایان خطاب به کاربران یادآوری نمود که در این سامانه پس از ثبت نام ،  توصیه های فنی کشاورزی ، منابع طبیعی و محیط زیست و شیلات و…به صورت پیامکی و رایگان برای آنان ارسال می شود .

 

 

بررسی مجدد

حضور هواشناسی استان گلستان در اولین کنفرانس ملی راهکارهای توسعه پیشرفته استان

چاپ/خروجی صفحهحضور هواشناسی استان گلستان در اولین کنفرانس ملی راهکارهای توسعه پیشرفته استان اداره کل …