خانه / اخبار / 26 مرداد ماه سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به دامن پر مهر وطن گرامی باد

26 مرداد ماه سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به دامن پر مهر وطن گرامی باد

26 مرداد ماه سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به دامن پر مهر وطن گرامی باد

آزادگان در کلام مقام معظم رهبرى‏ :
مقام معظم رهبرى چنین مى‏ فرماید: «شما ذخیره بزرگ الهى و یک ثروت عظیم انسانى هستید که در دست دشمن غصب‏ شده بودید. خداى متعال شما را به ملّت و به این کشور اسلامى برگرداند».
ایشان هم‏چنین می فرمایند: «سازندگى زندان و اسارت، سازندگى مخصوصى است، آن‏ را در جاى دیگر نمیشود پیدا کرد»، و نیز در جاى دیگرى فرموده‏ اند:
شماها ده سال، هشت سال کمتر یا بیشتر سخت‏ ترین دوران را گذراندید. جوانى و زندگى باطراوت دوران شباب را در راه خدا دادید، اما ضرر نکردید؛ چون با خدا معامله کردید. صبر و استقامت شما، به اسلام آبرو بخشید. خانواده‏هاى شما با صبر خود اسلام را روسفید کردند و به نظام و جمهورى اسلامى آبرو دادند. در این مدت هشت سال و ده سال و دوران تلخ اسارتِ شما در دست دشمن، ملت ایران با سربلندى از گذرگاه‏هاى بسیار سختى عبور کرد. این ملت در جاده آسفالته حرکت نکرد. گردنه‏ هاى زیادى را طى کرد و با خطرها مواجه شد… ما به شما و به خانواده‏ هاى شما و به مجاهدت شما افتخار مى‏کنیم.

و امروز یادآور بازگشت غرورآفرین مردان و زنان آزاده‏ اى است که پس از تحمل سال‏ها شکنجه و دورى از عزیزان خویش، به وطن بازگشتند و به انتظار میلیون‏ها ایرانى پایان دادند. در این روز، شکیبایى مادران، پدران، همسران و فرزندان این آزادمردان به‏ بار نشست و سال‏هاى نگرانى و شوق دیدار به پایان رسید و وعده الهى تحقق یافت: «و بشر الصابرین»

26 مرداد ماه سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به دامن پر مهر وطن را به همه این عزیزان آزاده و خانواده محترمشان تبریک عرض می نماییم.

( روابط عمومی هواشناسی استان گلستان )

بررسی مجدد

شهادت امیر الموءمنین حضرت امام علی(ع) تسلیت باد

چاپ/خروجی صفحهپيامبر اكرم (ص) حضرت علي  و خودشان را از يك شجره مي دانستند و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.