خانه / اخبار / روز جهانی هواشناسی بیاد ماندنی در استان گلستان

روز جهانی هواشناسی بیاد ماندنی در استان گلستان

روز جهانی هواشناسی بیاد ماندنی در استان گلستان

مراسم گرامیداشت ۲۳ مارس ” روز جهانی هواشناسی ” با حضور دکتر هادی حق شناس استاندار گلستان در مرکز پایش و مانیتورینگ هواشناسی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان گلستان، طبق روال سنوات گذشته مراسم گرامیداشت ۲۳ مارس” روز جهانی هواشناسی ” در سال جدید نیز با حضور دکترهادی حق شناس استاندار گلستان، غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی، مهاجر رئیس سازمان جهاد کشاورزی، حمیدی فرماندار گرگان، قادری مدیر کل مدیریت بحران، محبوبی مدیر کل راه و شهرسازی، میقانی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ، دکترهروی مدیر عامل هلال احمر، حسینی مدیرعامل آب منطقه ای، هرمزی مدیر عامل آب و فاضلاب و فرمانده پلیس راه استان در محل مرکز پایش و مانیتورینگ هواشناسی گلستان برگزار شد.

حق شناس استاندار گلستان در این نشست گفت: موضوعات آب و هواشناسی بسیار پر اهمیت است، البته این اهمیت در کشور ما که میانگین بارندگی آن یک سوم میزان جهانی است دو چندان میشود و با اشاره به ارائه خدمات هواشناسی استان که با صدور پیش بینی های دقیق و پیش آگاهی ها، اطلاعیه ها و اخطارهایه های جوی نقش بسزایی در کاهش خسارات ناشی از مخاطرات آب وهوایی و پدیده های مخرب جوی و حفاظت از جان و مال مردم را دارند شایسته تقدیر دانست و این روز را به تمامی کارکنان هواشناسی و دیگر فعالان این عرصه تبریک گفت .

حق شناس همچنین طی تماس تلفنی با دکتر تاج بخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشورنیز روز جهانی هواشناسی را تبریک گفت و برای همه آرزوی سلامتی و توفیق نمود.

در پایان نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی استان ضمن تشکر از حضور استاندار گلستان و همراهان در هواشناسی، درخواست نمود تا اعتبارات هواشناسی استان در سال جاری مورد توجه بیشتری قرار گرفته و با توجه به نیازهای استان رشد متناسبی داشته باشد.

بررسی مجدد

پیام تبریک مدیرکل هواشناسی استان گلستان به مناسبت عید سعید قربان

چاپ/خروجی صفحهپیام تبریک مدیرکل هواشناسی استان گلستان به مناسبت عید سعید قربان با فرارسیدن عید …

Font Resize