خانه / اخبار / شتاب در اجرای برنامه های عملیاتی هواشناسی استان گلستان

شتاب در اجرای برنامه های عملیاتی هواشناسی استان گلستان

شتاب در اجرای برنامه های عملیاتی هواشناسی استان گلستان

نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی گلستان در نشست امروز خود با کارکنان اداره توسعه و منابع با توجه به نزدیک بودن هفته دولت بر شتاب در اجرای برنامه های عملیاتی استان و انعکاس اقدامات انجام شده تاکید نمود.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان، داداشی در ابتدای صحبت های خود از زحمات همکاران که در راستای شتاب بخشی به اجرای برنامه های عملیاتی استان تلاش می نمایند قدردانی نموده و افزود:

در این رابطه از ابتدای سال جاری تاکنون سکوهای پلاتفرم تمامی ادارات سینوپتیک استان تعویض و نوع جدیدی از سکوها با رویه موزائیکی جاگذاری شده و همینطور رنگ آمیزی پلاتفرم و نرده های بیرونی ادارات و دیگر موارد مورد نیاز از جمله شیرآلات داخلی تعویض و همینطور جعبه اسکرین ها بازسازی و یا تعویض شده اند و نصب و راه اندازی ایستگاههای باران سنجی دیتالاگری در شیرآباد، وطن و زیارت به پایان رسیده و اطلاعات مربوطه بصورت آنلاین دریافت میشود  و مابقی نیز با حمایت همه جانبه اداره کل و پیگیری مجدانه اداره مهندسی و تجهیزات و IT در دست اجرا و اقدام است و طی روزهای آتی به بهره برداری خواهد رسید.

داداشی همچنین گفت: مشکل نوسان برق در اداره اینچه برون نیز با پیگیری های لازم با نصب ترانس برق مورد نیاز برطرف و رفع و رجوع شده است.

مدیر کل هواشناسی گلستان در زمینه آموزش کارکنان نیز گفت: در سال جاری برگزاری چهار دوره تخصصی مصوب شده و آغاز دوره های آموزشی مصوب بر اساس تقویم تنظیمی از مهرماه اعلام نمود که با اعلام فراخوان لازم متقاضیان میتوانند در دوره هایی که برگزار خواهد شد شرکت نمایند.

در پایان این نشست مدیر کل هواشناسی استان مجددا” رضایت خود را از عملکرد مجموعه همکاران استان اعلام و ضمن قدردانی از همکاران برای همگی آنها آرزوی توفیق نمود.

بررسی مجدد

عید سعید قربان مبارک باد

چاپ/خروجی صفحهعید قربان: عید قربان فرا می‌رسد پس از وقوف در عرفات و مشعر که …

Font Resize