خانه / اخبار / نشست صمیمی مدیر کل هواشناسی گلستان با همکاران شرق استان

نشست صمیمی مدیر کل هواشناسی گلستان با همکاران شرق استان

نشست صمیمی مدیر کل هواشناسی گلستان با همکاران شرق استان

نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی استان به همراه معاون فنی و شبکه ایستگاهها، مسئول حراست، سرپرست شبکه پایش و روابط عمومی روز یکشنبه ۱۱ ام خرداد ماه با حضور در ادارات هواشناسی علی آباد، مینودشت، کلاله و گنبد کاوس از بخش های مختلف ادارات یاد شده بازدید و در ادامه حضور در هر یک از ادارات یاد شده با مسئولان وهمکاران شرق استان نشست صمیمی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان، در این بازدید داداشی از وضعیت عمومی و روند امورات ادارات یاد شده با توجه به گزارشات دریافتی از روسای ادارات ابراز خرسندی نمود و افزود: با توجه به وقوع بیماری کرونا همزمان با شب عید و آغاز سال نو، بخش پایش و دیدبانی با تدابیر اندیشیده شده ازجمله بخش هایی است که همچنان بدون وقفه مجدانه فعال بوده و علیرغم تمامی حساسیت ها و سختی های کار استان گلستان در ارزیابی ها جایگاه مطلوبی دارد و لازم است که با همدلی و همت بیشتر این جایگاه حفظ شود.

از دیگر موارد حضور و بازدید درادارات علی آباد و کلاله ارائه راهکار و دستور به اقدام رفع مشکلات مطرح شده بود که در شهرستان علی آباد و کلاله مقرر شد موارد مورد نیاز در دستور کار قرار گرفته و در اولین فرصت تهیه و تحویل گردد.

داداشی در مینودشت و گنبد کاوس هم که دارای اعتبارات از محل سیل هستند روند بازسازی قسمت های آسیب دیده را مثبت ارزیابی نموده و پس از بررسی های لازم در هر دو شهرستان پس از برگزاری مناقصه روند بازسازی دو ایستگاه یاد شده پیگیری و به سرانجام برسد.

در خاتمه این جلسات داداشی از زحمات تمامی روسای ادارات و دیگر همکاران که با همدلی ‘ همکاری و تلاش شبانه روزی مشغول انجام وظایف هستند تقدیر و قدردانی نموده و برای همه همکاران آرزوی توفیق نمود.

بررسی مجدد

پیام تبریک مدیرکل هواشناسی استان گلستان به مناسبت عید سعید قربان

چاپ/خروجی صفحهپیام تبریک مدیرکل هواشناسی استان گلستان به مناسبت عید سعید قربان با فرارسیدن عید …

Font Resize