خانه / اخبار / هواشناسی گلستان قهرمان مسابقات فوتسال استان های کشور

هواشناسی گلستان قهرمان مسابقات فوتسال استان های کشور

هواشناسی گلستان قهرمان مسابقات فوتسال استان های کشور

تیم فوتسال هواشناسی استان گلستان در اولین دوره مسابفات فوتسال هواشناسی استان های کشور که بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر ، یادبود سردار شهید قاسم سلیمانی در تهران برگزار شد به مقام قهرمانی رسید.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان، به مناسبت گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر و با همت دفتر تربیت بدنی سازمان هواشناسی، مسابقات فوتسال ادارات کل هواشناسی استان‌های کشور با شرکت ۱۸ تیم و بصورت تک حذفی در سالن ورزشی پژوهشگاه هواشناسی برگزار شد.

در مراسم اختتامیه و روز فینال مسابقات فوتسال که دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ با حضور دکتر سحر تاج بخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور، محمدناصر هاشمی معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر عباس رنجبر رئیس پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو، جمعی از مدیران و کارشناسان ستادی و استانی برگزار شد تیم فوتسال هواشناسی استان گلستان با غلبه بر تیم فوتسال هواشناسی کرمان به مقام اول این مسابقات دست یافت و موفق به کسب جام قهرمانی و لوح تقدیر و جوایز از سرکار خانم تاج بخش  معاون محترم وزیر راه و شهر سازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور شد.

شایان ذکر است از پنج شرکت کننده برتر مسابقات دارت و تنیس روی میز (ویژه بانوان) نیز که نمایندگان گلستان نایب قهرمان دارت این مسابقات شدند تقدیر شد.

کسب این موفقیت را به مدیر کل محترم  استان جناب آقای مهندس داداشی و تمامی همکاران محترم تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

بررسی مجدد

کسب رتبه اول هواشناسی استان گلستان در ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹

چاپ/خروجی صفحه✅ کسب رتبه اول هواشناسی استان گلستان در ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ ✅ با …

Font Resize