خانه / اخبار / ولادت پیامبر مهربانی ها حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفرصادق(ع) و هفته وحدت بر کلیه مسلمانان جهان مبارک باد

ولادت پیامبر مهربانی ها حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفرصادق(ع) و هفته وحدت بر کلیه مسلمانان جهان مبارک باد

اسلام مسلمانان را امت واحده خوانده است:
«ان هذه امتکم امه واحده و انا ربکم فاعبدون». و مؤمنان برادر یکدیگر معرفی شده اند: «انما المؤمنون اخوه فأصلحوا بین اخویکم». قال الصادق(ع) «المسلم اخ المسلم».

امام خمینی :
«امروز اختلاف بین ما تنها به نفع آنهایی است که نه به مذهب شیعه اعتقاد دارند و نه به مذهب حنفی و یا سایر فرق آنها می خواهند نه این باشد نه آن راه را این طور می دانند که بین شما و ما اختلاف بیندازند».

لزوم و ضرورت وجود هفته وحدت

در شرایطی که دشمنان اسلام تمام تلاش خویش را برای مبارزه و مقابله با اسلام به کار بسته و آشکارا اعلام می کنند «جهان اسلام در قرن بیست و یکم یکی از مهمترین میدان های زورآزمایی سیاست خارجی آمریکاست» و «تقابل اصلی آینده جوامع بشری برخورد فرهنگ اسلامی و فرهنگ غربی است». تأکید بر مسائل اختلافی و تفرقه میان صفوف مسلمانان منطقی نیست. در زمانی که مسلمانان می توانند با توجه به جمعیت بیش از یک میلیارد نفر و منابع و امکاناتی که در اختیار دارند به عنوان یک قدرت تأثیرگذار در صحنه بین المللی مطرح باشند پرداختن به اختلافات و مسائل تفرقه انگیز نتیجه ای جز به هدر رفتن سرمایه ها و استفاده دشمن از این اختلافات، نخواهد داشت.

سالروز ولادت حضرت محمد(ص) پیامبر رحمت و مهربانی و قرآن ناطق و ششمین اختر تابناک ولایت امام جعفر صادق(ع) و آغاز هفته وحدت را به تمامی مسلمانان جهان تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

روابط عمومی هواشناسی استان گلستان

 

بررسی مجدد

بارش باران و برف، در ارتفاعات همراه با کولاک برف، احتمال تگرگ، مه غلیظ، کاهش محسوس دما، و وزش باد شدید آخر هفته در استان

چاپ/خروجی صفحه✅ بارش باران و برف، در ارتفاعات همراه با کولاک برف، احتمال تگرگ، مه …

Font Resize