خانه / اخبار / پیام تبریک مدیرکل هواشناسی استان گلستان به مناسبت عید سعید قربان

پیام تبریک مدیرکل هواشناسی استان گلستان به مناسبت عید سعید قربان

پیام تبریک مدیرکل هواشناسی استان گلستان به مناسبت عید سعید قربان

با فرارسیدن عید سعید قربان، نوربخش داداشی مدیرکل هواشناسی استان گلستان ، طی پیامی عید سعید قربان، عید بندگی و مغفرت الهی را به عموم مسلمانان، خصوصاً جامعه بزرگ هواشناسی، همکاران عزیز و خانواده های محترم در استان تبریک و تهنیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

همکاران محترم،

سلام علیکم،

ذی الحجه ماه خدا و ازشهور محبوب در نظر ودیدگاه حضرت باری تعالی است و به واسطه وجود روزهای بزرگ وسرنوشت ساز در زندگی مسلمانان ازاهمیت بسزایی برخورداست.

عید قربان یادآور عبور پیروزمندانه از آزمون سخت و سنگین الهی حضرت خلیل الرحمن(ع) است که با دل کندن از تمامی تعلقات دنیوی و قربانی کردن نفس سرکش، راه و رسم طاعت و بندگی و گذشتن از خود و دلبستگی ها را به انسان می آموزد .

پاک ترین عید مسلمانان ، عید بندگی و نشانه ایثار، عشق و اطاعت از فرمان خداوند بی هیچ قید و شرطی ، نشانه ایمان انسان راستین به خالق یکتا و بی همتا است.

 اینجانب ضمن گرامیداشت فرارسیدن عید سعید قربان ، باشکوه‌ترین و زیباترین جلوه تعبد و اطاعت در برابر معبود و عالیترین مرحله بندگی و عبودیت به درگاه حضرت باریتعالی را به تمامی مسلمانان ، ملت شریف ایران، جامعه بزرگ هواشناسی کشور ، همکاران عزیز و خانواده های محترم  در استان تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

از درگاه ایزد احدیت توفیق درک واقعی پیام این عید اضحی که همانا ایثار، فداکاری، وحدت و دلدادگی و بندگی بر آستان حضرت دوست است و همچنین کسب معنویت و بهره مندی بیشتر از فیوضات این روز عزیز و خدمت مطلوبتر به جامعه هدف هواشناسی را مسئلت می نمایم.

.

نوربخش داداشی

مدیر کل هواشناسی استان گلستان

بررسی مجدد

برگزاری کارگاه آموزشی ” توسعه هواشناسی دریایی کاربردی ” در گلستان

چاپ/خروجی صفحه‍ ✅ برگزاری کارگاه آموزشی ” توسعه هواشناسی دریایی کاربردی ” در گلستان ✅ …

Font Resize