خانه / اخبار /   پیام تبریک نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی استان گلستان بمناسبت فرا رسیدن روز خانواده و تکریم بازنشستگان

  پیام تبریک نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی استان گلستان بمناسبت فرا رسیدن روز خانواده و تکریم بازنشستگان

نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی استان گلستان بمناسبت فرا رسیدن روز خانواده و تکریم

بازنشستگان با ارسال پیامی این روز را به تمامی همکاران بازنشسته تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

همکاران محترم بازنشسته،

با سلام و احترام؛

در نگرش متعالی قرآن کریم، جایگاه معنوی خانواده به عنوان تأثیرگذارترین نهاد تربیتی در پرورش سرمایه‌های انسانی از اهمیت بسزایی برخوردار است، به نحوی که سلامت اجتماعی و صلابت هر جامعه‌ای را مرهون وجود خانواده‌های سالم و با تقوا دانسته است. اهمیت این موضوع در آموزه های دین مبین اسلام نیز با رعایت مکارم اخلاقی به عنوان رمز تعالی انسانی و عاملی درراستای حفظ امنیت روحی وروانی آحاد جامعه تبلور یافته است. در این میان آنچه که بیش از همه مهم است، جایگاه نهاد خانواده، نقش تربیت در بنیان خانواده و رعایت تکریم و حفظ حرمت بازنشستگان و خردمندان بعنوان بزرگان خانواده و اجتماع است.

از آنجائیکه نشر و ترویج فرهنگ احترام و تکریم بازنشستگان رسالت تک تک آحاد جامعه، نهاد ها و سازمانها است؛ از این رو اداره کل هواشناسی استان گلستان نیز به عنوان دستگاهی علمی و اخلاق مدار سعی بر آن داشته است با پاسداشت مقام و منزلت قشر معزز بازنشستگان این مهم را در بطن جامعه نهادینه نماید. عزیزانی که درکمال صداقت و سختکوشی، بهترین سال های عمر خود را در سنگر کار و خدمت گذرانده و آبادانی و سازندگی را برای میهن عزیزمان به ارمغان آورده اند.

اینجانب ضمن تبریک صمیمانه به مناسبت فرارسیدن ۲۵ ذی‌الحجه که متبرک به شان نزول سوره انسان بوده و بعنوان روز خانواده و تکریم بازنشستگان نامگذاری شده است، سعادتمندی، سرافرازی و سیادت تمامی شما عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت نموده و امیدوارم جامعه امروز و فردای ما همواره از برکات وجودی و تجربیات ارزنده شما گرانمایگان، بهره ور و بهره مند باشد.

 

نوربخش داداشی

مدیر کل هواشناسی استان گلستان

بررسی مجدد

برگزاری نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران جهت آمادگی بارش های نقطه ای شدید و وقوع حریق در استان گلستان

چاپ/خروجی صفحهبرگزاری نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران جهت آمادگی بارش های نقطه ای شدید و …

Font Resize